Rumburk chystá retro party
KDY: Pátek 12. listopadu od 20 hodin
KDE: Bar DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: 50 korun

V Domě kultury v Rumburku proběhne v pátek 12. listopadu pravidelný hudební večer. Tentokrát půjde o oldies retro party s podtitulem Svatomartinská party. Vstupné se platí na místě a je 50 korun. Přijďte si užít příjemný večer.

Zajděte ve Varnsdorfu do divadla
KDY: Sobota 13. listopadu od 19 hodin
KDE: Městské divadlo, Varnsdorf
ZA KOLIK: 100 korun, 50 korun

Divadlo Varnsdorf láká na Brave New Life. Kde je pravda? Kdo ji pozná? Může Ministerstvo pravdy zajistit krásný nový život a chránit před dezinformacemi a konspiracemi? V představení se propojuje divadlo, živá hudba, pohyb a VJing – tedy originální práce s videem, která napodobuje činnost hudebního DJingu. Dospělí zaplatí za vstup 100 korun, děti a studenti polovinu. 

V Horním Podluží proběhnou bleší trhy
KDY: Neděle 14. listopadu od 8 hodin
KDE: Horní Podluží
ZA KOLIK: 20/150 korun

V neděli 14. listopadu se od 8 do 13 hodin se koná bleší trh na parkovišti vedle sjezdovky v Horním Podluží. Chtěli bychom, aby přijeli prodejci s vánoční dekorací. Přijeďte všichni, kteří máte co nabídnout a chcete se něčeho zbavit. Můžou přijet i prodejci například se stánkem s trdelníky, uzeninou, zavařeniny, vejce, ovoce a zelenina. Návštěvníci za vstup zaplatí 20 korun, prodejci pak 150 korun

Aneta Langerová s kapelou míří do Děčína
KDY: Neděle 14. listopadu od 19 hodin
KDE: Městské divadlo, Děčín
ZA KOLIK: 400-550 korun

Městské divadlo v Děčíně hostí v neděli další hudební akci. Na sever Čech míří Aneta Langerová se svou kapelou. Album Dvě slunce vyšlo v na podzim 2020 a nyní na turné zazní hity právě z něj. Vstupenky se dají koupit na internetu a jejich cena se pohybuje od 400 do 550 korun. Zbývá jich už jen několik.

Rumburské kino láká na Eternals
KDY: Neděle 14. listopadu od 19 hodin
KDE: Kino, Rumburk
ZA KOLIK: 130 korun

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel. Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům. Film má vynikající herecké obsazení. Richard Madden exceluje jako všemocný Ikaris, Gemma Chanová hraje lidstvo milující Sersi, Kumail Nanjiani je kosmickou silou poháněný Kingo, Lauren Ridloffová je superrychlá Makkari, Brian Tyree Henry je inteligentní vynálezce Phastos, Salma Hayeková hraje moudrou duchovní vůdkyni Ajak, Lia McHughová je věčně mladá a přitom prastará Sprite, Don Lee je mocný Gilgamesh, Barry Keoghan je odměřený samotář Druig a Angelina Jolie je divoká bojovnice Thena. Kit Harington hraje Dana Whitmana.