Den válečných veteránů
KDY: Pátek 11. listopadu od 15:30
KDE: U pamětní desky Emila Türkla, Hudečkova Ulice, Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

Branný oddíl mládeže v Děčíně a zástupci aktivních záloh ve spolupráci s Československou obcí legionářskou v Děčíně pořádají v pátek 11. listopadu pietní akt u příležitosti Dne válečných veteránů, u pamětní desky Emila Türkla v Hudečkově ulici. Úvodní slovo přednese předseda děčínské jednoty Československé obce legionářské Mgr. Milan Rosenkranc. Po položení věnců a zapálení svíček uctíme památku válečných veteránů minutou ticha.

Sváťovo divadlo na zámku
KDY: Sobota 12. listopadu od 16 hodin
KDE: Děčínský zámek, Barokní sál
ZA KOLIK: 80 nebo 50 korun

Loutková pohádka Zvířátka a loupežníci v podání Sváti a Alenky Horváthových. Vzhledem k omezené kapacitě je doporučeno vstupenky rezervovat předem.

Zajděte do divadla na Prachy!!!
KDY: Sobota 12. listopadu od 19 hodin 
KDE: Městské divadlo, Děčín
ZA KOLIK:  350, 450 a 550 korun

Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Každou chvíli mají přijít hosté, ale oslavenec má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává - Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony. Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Ponechat si evidentně špinavé peníze je však těžší než k nim přijít. Jakmile se na scéně objeví dva policisté, přátelé Vic a Betty a drzý taxikář Bill, rozpoutá se zběsilá hra na kočku a myš plná nečekaných zvratů, v níž se oba manželské páry snaží pomocí falešných identit za každou cenu peníze udržet.

Těšit se můžete například na Ondřeje Vetchého nebo Michala Novotného.

Oldies party v kulturáku
KDY: Pátek 11. listopadu od 20 hodin
KDE: Kinobar DK Střelnice, Rumburk
ZA KOLIK: 60 korun

Přijďte se pobavit a zatančit si v rytmu známých oldies songů do kabaru DK Střelnice v Rumburku. Těšit se můžete na živou hudbu Jiřího Procházky, nabídku svatomartinských vín, na akční drinky za akční ceny. Předpokládaný konec akce je ve 2 hodin v noci.

Beseda ke Dni válečných veteránů
KDY: Pátek 11. listopadu od 14:00
KDE: Městská knihovna Rumburk
ZA KOLIK: Zdarma

Beseda ke Dni válečných veteránů s příslušníkem 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany "O životě vojáka a náročnosti zahraničních misí". Veselé povídání o neveselých věcech v sále Městské knihovny Rumburk. Beseda proběhne na Den válečných veteránů od 14:00 hodin. Na besedě bude možné přispět na válečné veterány. Výtěžek naší malé sbírky bude předán Vojenskému fondu solidarity, který se o válečné veterány stará. Přednášce předchází městský pietní akt v parku Přátelství u památníku obětí 1. světové války. Začátek v 11:11 hodin.

Skupina Buty pobaví Děčín
KDY: Pátek 11. listopadu od 22 hodin
KDE: La Garage Noir Děčín
ZA KOLIK: : 400 korun na místě

Skupina Buty je bez jakýchkoliv pochybností jednou z největších a nejdůležitějších českých porevolučních kapel. Mnoho notoricky známých písní se specifickým nadhledem a humorem v jedinečném podání ostravské legendy nás čeká tento magický listopadový večer