Cirkus hrůzy 
KDY: Pátek 24. ledna od 19 hodin
KDE: Městské kino Benešov n. Pl.
ZA KOLIK: 200 Kč

Do Městského kina v Benešově nad Ploučnicí mohou vyrazit ti, kteří mají pro strach uděláno. Artistická skupina Mistral tu představí horror show Cirkus hrůzy. Vstup je doporučený pro osoby starší 12 let. Vstupné je 200 korun. Vstupenky je možné rezervovat na telefonu 606 200 656.

Koncert August Stradal 
KDY: Pátek 24. ledna od 18 hodin
KDE: Kulturní dům Krásná Lípa
ZA KOLIK: Zdarma

Koncertem si v Kulturním domě Krásná Lípa připomenou významnou osobnost města, hudebního pedagoga a skladatele profesora Augusta Stradala. Mimo jiné skladby z jeho díla představí Veronika Matysová – soprán, Martin Kolář – klavír a jako host vystoupí Tomáš Flégr – klavírní doprovod.

Sto zvířat
KDY: Sobota 25. ledna od 22 hodin
KDE: Le Garage Noir, Děčín
ZA KOLIK: 250/300 Kč

Jubilejních 30 let na české hudební scéně letos slaví pražská ska kapela Sto zvířat. Při té příležitosti se vydala na jarní turné, v rámci nějž své významné výročí oslaví také v děčínském hudebním klubu Le Garage Noir. Vstupné je 250 korun v předprodeji, 300 korun na místě.

Deskovky v Prostoru
KDY: Sobota 25. ledna od 13.30
KDE: Cafe Prostoru_ Děčín
ZA KOLIK: Zdarma

V Cafe Prostoru_ na Teplické ulici v Děčíně si na své opět přijdou milovníci deskových her. Zahrát si tu lidé budou moci deskovky organizátorů, ale přinést si i své vlastní, ke kterým hledají spoluhráče. Her je k dispozici čím dál více a návštěvníci tu najdou jak známé tituly, tak i méně běžné deskovky.