Varnsdorf

Celníci zabavili zboží na tržnici

Téměř šestnáct set zajištěných padělků, to je výsledek úterní rozsáhlé kontrolní akce celníků na tržnici ve Varnsdorfu.“ Celkem zajistili 699 ks textilu a 19 párů obuvi označeného logy světových výrobců, 484 ks DVD a CD nosičů a 345 ks ostatního zboží. Předběžná škoda byla vyčíslena na 1 103 458 korun. Nalezli i 32.520 ks nekolkovaných cigaret .

Rumburk

Z auta ukradl přehrávač

V noci na včerejšek se vloupal neznámý pachatel do osobního auta Škoda octavia zaparkovaného v Rumburku. Dovnitř vozu se dostal tak, že rozbil jedno z okének. Z auta ukradl autorádio s přehrávačem za zhruba pět tisíc korun. Po pachateli policsté pátrají a pokud ho dopadnou obviní jej z trestného činu krádeže vloupáním.

Děčín

Kradl v garážích i pneumatiky

Policisté v Děčíně stíhají muže, který se vloupal v Děčíně do několika garáží. Z nich ukradl pneumatiky za pětadvacet tisíc korun, v další za více než osm tisíc korun. Policisté ho obvinili z trestného činu krádeže a pokusu krádeže vloupáním a poškozování cizí věci. Pokud jej soud uzná vinným, hrozí mu trest odnětí svobody až na dva roky.