Úvodní přípravný zápas se Děčínu i přes dobrý začátek nepovedl. Válečníci se dostali do vedení 15:2, ale tým BC Zielona Góra dokázala ještě v první čtvrtině srovnat na 22:22. Pak už začal polský klub hrát lépe a v poločase vedl o sedmnáct bodů. Nakonec Góra vyhrála 110:64. Nejlépe z Válečníků si vedli Pomikálek a Ježek. Kroutil přidal devět bodů.

Druhým soupeřem Děčína je klub Sokol Písek. Ten patří v mládežnických kategoriích k nejlepším na jihu Čech a v posledních letech se daří také dospělému týmu. Ve druhé nejvyšší soutěži se pohybuje v horních patrech tabulky. Díky návratu Englického, Šlechty či Sýkory by tým vedený Janem Čechem mohl atakovat pozice zajišťující baráž o NBL.

Úvodní rozskok je naplánovaný na úterní osmnáctou hodinu a zápas se odehraje ve sportovní hale Sokol.

Radost hráčů Teplic z gólu. Teplice - Dukla 5:4
Přestřelka v Modré: Teplice dostaly od Dukly čtyři góly, pět jich daly