„Před utkáním číslo čtyři jsme ve stejné situaci, jako v minulém týdnu. Pouze s jednou změnou, a to že máme možnost ukončit v Praze celou sérii. To je logicky náš cíl," má jasno děčínský trenér Pavel Budínský. Tomu bude opět chybět zraněné duo Pomikálek – Houška.

Válečníci hodili za hlavu nezdar z druhého utkání a naposledy doma USK jasně přehráli. „Pokusíme se navázat na poslední zápas a zopakovat dobrý výkon. Očekáváme opět tvrdou hru, kde budou rozhodovat maličkosti. Na Folimanku jedeme s cílem zvítězit a ukončit čtvrtfinálovou sérii," burcuje děčínský rozehrávač Ondřej Šiška.

Jenže tým z hlavního města by sérii nejraději natáhl na pátý zápas, který by se odehrál v Děčíně. „Ještě stále není konec, pouze je stav série 2:1 v náš neprospěch. Hraje se však na tři výhry, a pokud ve středu uspějeme, šance žije. Na to teď netřeba myslet, žijeme jen pro středu. Připravujeme se na to, abychom domácímu publiku mohli dát to, co si zaslouží a to je další výhru," nevzdává se kouč USK Praha Mirsad Alilovič.

Čtvrtý zápas čtvrtfinále play-off Kooperativa NBL začíná na Folimance od 18.00!