Ten z Děčína po této sezóně odešel a měl nakročeno do Prostějova. Nakonec se ale konal bleskový comeback. „Když jsme se po sezóně rozhodli dále nespolupracovat s Ondrou Šiškou, bylo to ovlivněné naší vůlí udržet Tomáše Vyorala. Po jeho odchodu se situace změnila a my naše rozhodnutí přehodnotili. Po vyřčení věty „Možná se naše cesty ještě spojí“ jsem u Ondry její naplnění nečekal tak brzy. Okolnosti tomu však přispěly a my vybrali toto řešení jako nejlepší možné a na Ondru se těšíme,“ přiznal generální manažer klubu Lukáš Houser.

Třiadvacetiletý rozehrávač tak doplní Lukáše Feštra, který přišel na sever Čech do USK Praha. Oba vytvoří na dirigentském postu tandem, který by měl společně fungovat už na Univerziádě v Taipei, kam byli oba hráči nominovaní. 

 „Pokračovat v působení u stříbrného medailisty je lákavá příležitost a těším se na to. Věřím, že navážeme na úspěšné roky a budeme předvádět dobrý basket,“ má jasno Šiška.

Menší otazník ještě visí nad působením Jakuba Krakoviče. Vytáhlý pivot ale pravděpodobně zůstane v Děčíně. Klub ještě monitoruje situaci kolem pivota Pavla Grunta z pražského USK.

„Jsem rád, že Ondra bude pokračovat v našem týmu. Vždy je lepší navazovat s alespoň jedním rozehrávačem než mít najednou oba dva nové. Ondra má velký potenciál, určitě je pro něj tato nová situace výzva a ty on má rád,“ doplnil trenér Válečníků Pavel Budínský.