Křídlo tmavé pleti doprovází pověst obávaného střelce s průměrem 26,3 a maximem 52 body na zápas! „Byl bych rád, kdybych osobní rekord překonal, ale nic neslibuju.“

Jakou roli budete hrát v děčínském týmu?

Očekává se ode mě, že budu hlavně skórovat. Měl bych taky ulehčit roli Williamu Hatcherovi tím, že se zapojím do kombinace a budu spoluhráčům rozdávat balóny. Vím, že budu muset i dobře bránit.

Pokusíte se překonat svůj osobní střelecký rekord? Jestli to je ještě vůbec možné…

(Smích) Nevím, jestli to bude zrovna tady v Děčíně, v týmu je dost dobrých hráčů a střelců. Byl bych rád, kdyby se mi něco takového povedlo, ale nechci nic slibovat (úsměv).

Jaký je rozdíl mezi americkým a evropským basketbalem?

Je toho hodně, hřiště má jiné lajnování, délka čtvrtin i čas na zakončení útoku jsou odlišné. V Evropě je to víc svázané taktikou a nemám tolik příležitostí ke skórování jako na univerzitě. Na taktickou přípravu nejsme v Americe moc zvyklí.

S čím jdete do sezony?

Pokud budeme tvrdě pracovat, mohli bychom zopakovat loňský úspěch. Přál bych si, kdyby to bylo ještě lepší, ale letos to bude mnohem těžší než loni. Musíme hodně a tvrdě pracovat.

Jaký je váš basketbalový sen? Zahrát si slavnou NBA?

Chtěl bych se dostat nejvýš, kam až dokážu. Jestli to bude stačit na nějakou evropskou ligu nebo NBA to nevím, prostě chci ze sebe dostat maximum.