Dvě porážky si o víkendu na své konto připsali kadeti BK Děčín. Zvláště zápas na Spartě se jim moc nevyvedl, prohráli o propastných 33 bodů.
Tým odjížděl do hlavního města i s klíčovými hráči, přesto prohrál se Spartou a posléze i na palubovce Kladna. Děčín si tak „upevnil“ čtvrtou příčku, protože na třetí Kondory ztrácí tři body a naopak z páté příčky jim dýchá Žižkov.

V domácím utkání proti Spartě Děčín prohrál o jeden bod, ačkoliv v celém duelu vedl. První polovina zápasu byla vyrovnaná, poté se ale začali dít věci. Prvních sedm minut druhého poločasu Děčín nebyl schopen trefit koš. Domácí naopak udělali bodovou šňůru 12:0 a bylo prakticky po zápase.

Pod koš se hosté nedostávali, střelba z dálky se vůbec nedařila. Ve třetí a čtvrté třetině dokázal Děčín nastřílet pouhých čtrnáct bodů.
Chuť si chtěli kadeti spravit v Kladně. V domácím střetnutí Děčín doma kladenské hochy vyprovodil více než padesátibodovým rozdílem.

Děčínským dělaly problémy domácí útočné doskoky, kde dominoval vysoký Landa. „Chtěl bych pochválit Vojtu Haluzu za bojovnost a obětavost a Tomáše Kocuma za perfektní střelbu šestek “, řekl po utkání trenér Miroslav Soukup.
Mladší minižáci slavili dvě vítězství, dvakrát dokázali porazit BK Chomutov.

Kadeti:
BA Sparta – BK Děčín 83:50 Body: Němec 17, Hammerle 12, Bílý 8, Haluza 7, Kocum 6.
BK Kladno – BK Děčín 78:66 Body: Haluza 20, Šporn 12, Němec 11, Hammerle 10, Kocum 9, Bílý 4.
Mladší minižáci:
BK Děčín – BK Chomutov 44:38 Body: Josefus 13, Janoušek 8, Turek 6, Anderle, Koška a Marek 4, Machýl a Šťástka 2, Strunecký 1.
BK Děčín – BK Chomutov 65:49 Body: Janoušek 19, Josefus 15, Anderle 12, Strunecký 8, Marek 6, Koška 3, Machýl 2.