Zatímco Varnsdorf doma porazil Teplice B, juniorka Děčín doma trochu překvapivě prohrála s BNK Most. Varnsdorfský Slovan chtěl doma proti teplické rezervě potvrdit druhé místo a také roli favorita. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním domácím zatápěl hlavně teplický univerzál Martin Gaisler. Varnsdorf při jeho střežení dokonce musel obětovat jednoho vyloučeného hráče.

Ve třetí čtvrtině ale Varns-dorf zrychlil hru směrem dopředu, zatímco hosté se stáhli do zóny. Tento úsek hry Slovan vyhrál 29:6 a rozhodl
o svém vítězství. V poslední čtvrtině už Varnsdorf náskok udržel a připsal si tak důležitou výhru.

Slovan Varnsdorf – BK Teplice B 88:67 (20:20, 42:40, 71:46)
Body Slovan: Novotný 20, Voráček 12 (2x3), Horáček 11 (1x3), Beran J. 11, Šišulák 10 (1x3), Buben 10 (2x3), Lehroch 6, Šimák M. 4, Relich J. 2, Schilling 2, Ježek a Doležal T. 0. TH: 24/20:30/20 (67%) Trojky: 6:3 Fauly: 25:23, 80 diváků.

Děčínské juniorce se nedařilo v útoku a s Mostem padla. " Hlavním důvodem byla tragická střelba. Jak za tři body, tak trestné hody, ale i dvojkové pokusy. Jen dvě trojky ze 33 pokusů je prostě málo. A celková střelba pouhých 25%. Špatný byl i přechod do rychlého protiútoku. Nevyužívali jsme přesilových situací. Ať už to byla špatná přihrávka nebo nájezd pod koš a nedaný šoupák," hodnotil utkání děčínský trenér Míra Soukup.

BK Děčín/ juniorka – BNK Most 56:74 (7:20, 22:35, 45:60)

Body: Fiala 11 (1×3), Malý 10, Dlask 9 (1×3), Pata 6, Kocum 5, Čonka 5, Důra 4, Kobera 2, Vilikus 2, Neměc 2