„Diváci se mají určitě na co těšit. Do ringu se připravuje hodně opravdu výborných boxerů,“ řekl Václav Němeček, trenér Sportovního klubu MP Děčín a hlavní organizátor akce.  Největším želízkem v ohni děčínského klubu je David Pazdera, který se připravuje do své váhové kategorie do 64 kg. „David se připravoval individuálně pod vedením bývalého vynikajícího boxera Martina Svobody, kterého jsem požádal o pomoc. Já jsem se věnoval přípravě všech našich borců, David potřeboval individuální přípravu. Mým cílem je, aby David potřetí získal titul Mistra České republiky,“ dodal Němeček.

Vstup na mistrovský turnaj bude opět zdarma. „Box neděláme pro peníze, ale pro lidi. Příprava je teď velmi náročná, s kolegou Václavem Pazderou jí věnujeme mnoho času. Máme za sebou organizaci už celé řady turnajů, chceme, aby diváci byli maximálně spokojeni. Určitě uvidí velmi kvalitní zápasy mládeže, ze které se stanou výborní boxeři. Finále Mistrovství České republiky se uskuteční jako galavečer boxu v sobotu 21. dubna,“ řekl Němeček.

Václav Němeček, trenér SKMP Děčín, nominoval na turnaj tyto boxery: Marek Keleši (52 kg), David Pazdera (64 kg) a Denis Rožec (91 kg). Semifinále turnaje pokračuje v pátek 20. dubna od 14.00. Nejlepší boxeři se utkají ve finále v sobotu od 17.00. Samotné finále proběhne jako velký galavečer boxu . „Diváci se mají opravdu na co těšit a neměli by si tuto velkou akci nechat ujít,“ prohlásil prezident turnaje Václav Pazdera.

Celý klub SKMP Děčín zve fanoušky boxu, aby přišli podpořit jeho mladé boxery. Na celý turnaj je vstupné zdarma.

Program turnaje:
Čtvrtek, 19. dubna, 16.00 – Slavnostní zahájení.
Pátek, 20. dubna, 14.00 – Semifinále.
Sobota, 21. dubna, 17.00 – Galavečer boxu a finálové boje.