VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zlatým hřebem slavostního dne bude zápas ČFL

VARNSDORF - Město Varnsdorf a fotbalový klub SK Slovan připravily na dnes slavnostní otevření víceúčelového sportovního areálu, které je spojené i s výročím 100 let organizovaného fotbalu v tomto městě.

12.8.2007
SDÍLEJ:

Fotbalový a atletický stadion VarnsdorfFoto:

Pestrý program zahájí již v 10.00 atleti a dále turnaj žáků za účasti týmů Liberce, Jablonce, České Lípy a domácího SK Slovan. Předvedou se i závodníci se svým uměním na freestylových kolech, očekáván je průlet letadla s možným seskokem parašutistů, vystoupení taneční skupiny Stars, přistání vrtulníku Záchranné služby Liberec a předvedení akce v součinnosti s integrovaným záchranným systémem. Vystoupí rovněž country skupina Malvas.
Na 13.30 hod jsou připraveny proslovy starosty města Varnsdorfu Ing. Josefa Poláčka a předsedy představenstva TOS, a.s. Varnsdorf Ing. Jana Rýdla s následným slavnostním otevřením. Ve 14.00 hod proběhne výkop utkání fotbalového týmu Amfory za účasti známých herců a internacionálů, kteří nastoupí proti bývalým hráčům Slovanu Varnsdorf pod hlavičkou Přelouč 1979 (tehdejší výhra žáků Slovanu na celostátním turnaji) doplněné o další známé hráče Slovanu. K vidění na hrací ploše tedy budou Miroslav Pelta, Ladislav Šerák, Petr a Pavel Šandovi, Jiří Kroupa, Zdeněk Prchal, Petr Čižmárik, Jaroslav Charouzek, Milan Křemenák, Jindřich Novák, Miloš Kramer, Michal Doležal, Oldřich Böhm, Antonín Brož, Ladislav Filip, Jiří Swadosch, Jan Maščuch, Milan Bartůněk, Jan Relich, Jan Hemmer, Stanislav Daníček a někteří další.
V týmu Amfory je smluvně dohodnuta účast osobností fotbalového i kulturního života jako jsou například F. Veselý, K. Dobiáš, J. Berger, A. Panenka, S. Hložek, R. Skamene, L. Semelka, M. Pitkin, K. Vágner, J. Rosák, K. Šíp a mnozí další. V přestávce utkání se uskuteční soutěže pro děti, které bude moderovat Petr Salava.
Od 17.00 bude zahájeno mistrovské utkání SK Slovan proti OEZ Letohrad. Po celý den je zajištěno občerstvení pro všechny věkové kategorie stánkovým prodejem. Celodenní vstupné činí 40 Kč. Pro ženy, studenty, mládež do 15 let a důchodce pak 20 Kč. Zájemci si budou rovněž moci zakoupit publikaci vydanou ke 100 letům varnsdorfského fotbalu či odznak klubu vztahujícímu se k tomuto výročí. Pokud nevíte, jak strávit nedělní čas, navštivte zítra varnsdorfskou kotlinu, určitě se nebudete nudit.

12.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Martin Schulz.
2

Čtvrtečník Martina Schulze: Je cestou udržitelný rozvoj turistického ruchu?

Povodeň v Ústí nad Labem v roce 2002 objektivem Františka Ročka
23

POVODNĚ 2002: Labe rozdělilo Ústí na dvě města. Velké mosty byly k ničemu

KRÁTCE: Co se děje na Děčínsku? Přečtěte si stručný přehled

Děčínsko - Pozvánky na koncerty, výčet zásahů městských strážníků nebo exkurze na Pravčickou bránu v doprovodu strážců přírody. Přečtěte se přehled událostí na Děčínsku.

Povodeň 2002: Splašené lodě museli potopit, při jejich odstřelu zemřel muž

Děčínsko – Dlouhé roky připomínaly žluté kvítky řepky na nábřeží v Děčíně drama, které se na Labi odehrálo 15. srpna během povodní. Tehdy zde při odstřelu neovladatelné lodě zemřel muž. Šlo o jedinou oběť povodní z roku 2002 na Děčínsku.

Žádná úcta k mrtvému. Pomník zavražděného hocha kdosi ničí

Varnsdorf – Velkou bolest zažívají už čtyři měsíce rodiče devatenáctiletého Dominika z Varnsdorfu, který byl zavražděn o letošních Velikonocích. Smutek ze ztráty syna zesilují vandalové. Už třikrát totiž zničili pomníček, který vznikl spontánně na místě vraždy.

V národním parku objevili vzácného netopýra

Děčínsko - Netopýra Saviova, silně ohrožený druh, objevili odborníci nedaleko Hřenska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení