FK Snopek Bělá – Combix Ústí n. L. 4:3 (2:3). Domácí se ujali vedení zásluhou Berana, přesnou a tvrdou střelou k tyči soupeřovi brány. Zanedlouho však hosté vyrovnali po velmi sporné penaltě. Z nebezpečných protiútoků se dokonce Combix ujal poločasového vedení 2:3.

Na začátku druhého poločasu byl vyloučen brankář Bělé Martin Čáp a hosté měli výhodu krátké přesilovky. Bělá však pozorně bránila, zásluhou Berana vyrovnala a těsně před kocem zápasu vsítil vítěznou branku Petr Murdych.

Branky domácích: Beran Ladislav 3, Murdych Petr.

Bělá se naposledy v tomto roce představila v domácím prostředí, zbývající dvě utkání sehraje v Ústí nad Labem. V listopadu (bude upřesněno) čeká Bělou zápas roku. Ve čtvrtfinále futsalového poháru ČMFS přivítá druholigovou Alfu Liberec, což je loňský finalista. Zápas se pravděpodobně opět uskuteční v Krupce.