Slovan Varnsdorf – Slavoj Děčín 21:27 (10:14). Družstvo domácího Slovanu nastoupilo do utkání pouze se šesti hráči v poli a tak byl předpoklad, že „dvanáctičlenný“ tým Slavoje si se soupeřem poradí. Bohužel, než se skutečnost naplnila, trvalo to velmi dlouho.

V prvním poločase trvalo zhruba deset minut (4:4), než si začal tým Slavoje budovat mírnou převahu na hřišti. Ve dvacáté minutě vedl Slavoj poměrem 9:11 a do konce poločasu si zajistil čtyřbrankové vedení (10:14).

Úvod druhé půle však hráče Slavoje dokonale zaskočil. Během deseti minut se domácímu týmu podařilo vyrovnat na 15:15 a lavička Slavoje si byla nucena vybrat oddechový čas. Během dalších deseti minut hráči Děčína sice obrátili vedení na svou stranu, ale ve 48. minutě by stav pouhých 18:19. Zásadní obrat ve vývoji utkání nastal až během posledních deseti minut. Slavoj se pětibrankovou šňůrou dokázal odpoutat od „nervózního“ stavu a dotáhnou zápas k vítěznému konci.

Slavoj Děčín: Hubený, Miler – Opustil 9, Ledvinka 5, Hanusch, Houda a Štěpnička po 3, Hložek F. 2, Hložek M. a Rösler po 1, Paur a Turták. Trenéři Brom a Pešek.

Slovan Varnsdorf: Vodrážka – Janošek 8, Kepka, Krátký, Müller po 3, Novotný a Ticháček po 2 a Přibyl.

Napomínání 2:1. Vyloučení 3:2, 7m hody 0:5/4. Rozhodčí: Žďárský J. a Skala V.