Třetiligoví florbalisté opět nezaváhali a vedou

Děčín – V sobotu 12. prosince zajížděli florbalisté 1. FBC DDM Děčín k dalším dvěma utkáním 3. florbalové ligy do Turnova.

15.12.2009

Ilustrační foto. Foto: Deník

Turnov – Děčín

4:6 (1:0, 1:2, 2:4)

V prvním zápase na děčínský tým čekal silný, ambiciózní domácí tým Turnova, který do utkání vstoupil ve velkém tempu a hosté se většinou jen bránili. Ještě v polovině utkání byl stav 2:0 v prospěch Turnova, ale do konce druhé třetiny stihli hráči Děčína srovnat na 2:2. V poslední třetině chtěli domácí duel rozhodnout ve svůj prospěch, ale hosté trestali rychlými protiútoky a přesnou střelbou.

Branky Děčína: Buriánek, Šedivý, Hora J., Kotík, Nořínský, Kulač.

Děčín – Litvínov B

14:2 (3:0, 6:0, 5:2)

Ve druhém utkání se Děčín střetl s béčkem litvínovských Bivojů a od začátku bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem. Děčínští hráli v pohodě, přesně kombinovali a s chutí si zastříleli.

Branky Děčína: Nořínský 4, Hora J. 4, Štěpánek 2, Šedivý 2, Kulač 2, Kotík 2.

Po těchto dvou vítězstvích vedou florbalisté děčínského 1. FBC tabulku třetí ligy s bilancí devíti výher a jen jedné porážky.

15.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

ZAJÍMAVÁ KONFRONTACE. Děčínští hokejisté hostili reprezentaci Austrálie.
20

Miroslav Kalousek ve sněmovně.
DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Několika tunový balvan se zřítil v těsné blízkosti chalupy ve Mlýnech

Mlýny - Několika tunový balvan se v neděli dopoledne zřítil v těsné blízkosti chalupy ve Mlýnech. Přivoláni byli hasiči z České Kamenice i SDH Kytlice. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Houpačky na zastávce v Děčíně vydržely jen několik dní. Jsou pryč

Děčín – Jen necelý týden vydržely na autobusové zastávce v Tyršově ulici v Děčíně houpačky. Dmitrij Pljonkin, který za jejich instalací stál, ale slibuje, že se na zastávku houpačky opět vrátí.

Co týden dal? Nahánění zfetovaného řidiče, chytrá karta v Děčíně

Děčínsko - Co přinesl uplynulý týden na Děčínsku? Přečtěte si přehled událostí.

Dopravní válka. Stávka bude

Ústecký kraj – Nedodržujete smlouvy a jezdíte na krajských linkách nevhodnými autobusy. To vyčítá hejtmanství společnosti BusLine, která zajišťuje krajskou linkovou dopravu na několika místech kraje.