Ve velmi vyrovnané finálové skupině předvedli děčínští mladíci bojovný kolektivní výkon a v dramatických zápasech se jim podařilo porazit všechny své soupeře. Probojovali se tak do čela této soutěže. Třetí turnaj se uskuteční 10. května v děčínském bazénu.

SK Děčín – Kometa Brno 10:8 (1:1, 3:3, 1:3, 5:1). Obě družstva hrála ze zajištěných obran, děčínským hráčům chyběla přesná nahrávka, naštěstí se jim dařilo odpovídat na soupeřovi branky, rovněž brankami a tak bylo skóre vyrovnané. Ve třetí čtvrtině měl Děčín krizi a vyrobil chyby, které soupeř potrestal. Ještě na začátku posledního dějství Děčín prohrával o tři branky, pak ale předvedl fantastický obrat, když nejdříve Poskočil střelou z dálky snížil a dílo dokončil Křížek čtyřmi góly v řadě. Branky Děčína: Křížek 4, Kučera a Poskočil 2, Gablík a Drnec 1.

SK Děčín – SKS Praha 9:6 ( 1:1, 3:1, 3:2, 2:2). Děčané se opět rozehrávali pomaleji a tak skóre i hra byly vyrovnané, ve třetí čtvrtině děčínští hráči proměnili několik gólových šancí i přesilovku a vytvořili si tak dostatečný náskok, který udrželi do konce. Branky Děčína: Kučera 4, Křížek a Poskočil 2, Drnec 1.

TJ Tábor – SK Děčín 7:9 (1:0, 2:3, 1:2, 3:4). Ambiciózní celek domácích se ujal vedení střelou z křídla, předtím se děčínský celek musel bránit třem přesilovým hrám domácích, kteří je naštěstí nevyužili. Čtvrté vyloučení odnesl Turanský, který skončil pro tři osobní chyby. Po přeskupení obranné řady se Děčín vzchopil a díky brankám Drnce a Křížka srovnal skóre. Rozhodčí začali pískat rovinu a Děčínu nabídli ve třetí čtvrtině dvě přesilové hry, ten je využil. V závěrečné čtvrtině se čtyřmi brankami v řadě prosadil Kučera a zpečetil prohru domácích. Branky Děčína: Kučera 4, Drnec a Křížek 2, Behina 1.

Pořadí v polovině soutěže: 1 SK Děčín – 10 bodů, 2.TJ Tábor – 8, 3. Kometa Brno – 6, 4. SKS Praha – 0.