Zatímco krásnostudenecký DeNas oba úvodní duely zvládl, u týmu Snopek Bělá 1946 to byly výkony jako noc a den, a to kvůli absenci ze studijních důvodů hráčů áčka ve druhém duelu.

1. kolo

Hop Trop Ústí n. L. – DeNas Kr. Studenec 5:8 (2:5). Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Poté začal DeNas soupeře přehrávat a střílet góly a zaslouženě po polovině utkání vedl 2:5 .Ve druhé půli polevil a soupeř toho využil ke zkorigování na 5:6 . Ke konci zápasu všichni hráči zabojovali a rozhodli utkání dvěma rychlými góly a premiéra v krajském přeboru tak dopadla na výbornou.

Krásný Studenec: Stach – J. Murdych, Timofij, Vojtěch, Doksanský.

Branky DeNasu: Timofij 4, Vojtěch 3, Doksanský.

Snopek Bělá – Teta Ústí n. L. 10:1 (4:0). Jednoznačná záležitost domácího celku. Branky Bělé: Beran 3, Bárta 4, Matějka, Veigend.

Snopek Bělá 1946: Čáp – Veigend, Bárta, Beran, Matějka.

2. kolo

DeNas Kr.Studenec – Teta Ústí n. L. 7:6 (4:3). Začátek zápasu se vyvíjel pro DeNas dobře a do 12. minutách vedl 3:0 . Poté hosté zabrali a poločas skončil těsně 4:3. Nástup Studence do druhé půle byl famózní a náskok zvýšil na 7:3. Ke konci sice hosté trochu zdramatizovali, ale výhru už si DeNas vzít nenechal.

Branky DeNasu: Timofij 2, Doksanský 2, Kilián 2, J. Murdych.

Kr. Studenec: Stach – J. Murdych, Timofij, Vojtěch, Doksanský, Kilián.

Severka Ústí n. L. – Snopek Bělá 1946 11:2 (7:1). ze studijních důvodů mnoha hráčů odjelo k utkání béčko Bělá a na výsledku se to projevilo. Branky Bělé dali P. Murdych a Sluťák. Snopek Bělá: Kříženecký – Čáp, Sluťák, P. Murdych, L. Murdych.