Juniorky

VK Mělník – VSK Spartak Děčín 1:3 (17:25, 25:16, 9:25, 22:25).
VK Mělník – VSK Spartak Děčín 0:3 (18:25, 13:25, 20:25).

Podle výsledků měly být oba zápasy na Mělníku pro děčínské juniorky celkem jednoduché, ale domácí nastoupily poprvé kompletní. Naopak Děčínu opět chyběly Tomsová, Sedlmaierová a Zahálková. Nakonec se ale překvapení nekonalo a hostující tým oba zápasy zvládl. V prvním duelu se hned od začátku Děčíňanky nemohly trefit do podání a domácí bojovaly v poli jak o život. Přece jenom ale rozhodlo v prvním setu podání, hlavně ta zkažená domácích. Ve druhém setu nastalo u Děčína uspokojení, zatímco domácí děvčata dál bojovala a bylo vyrovnáno. Třetí a čtvrtý set už ale děčínské hráčky, po hlasité domluvě trenéra Herclíka, přece jen zvládla. Ve druhém duelu už Spartak domácímu týmu prakticky nic nedovolil a i přes určitá hluchá místa dovedl zápas do vítězného konce. „Nedařilo se nic, hlavně nahrávačky jsou mimo, nejdůležitější je nakonec poměrně jasné vítězství,“ prohodil trenér Herclík.

Spartak hrál v následující sestavě: Kmochová, Šrajerová, Jiránková, Musilová, Sigmundová, Matějková, Mottlová, Sinerová, Rumlová, Dobrovolná.

Kadetky

VSK Spartak Děčín - SKP Ústí n. L. 3:0 (25:12, 25:12, 25:8).
VSK Spartak Děčín - SKP Ústí n. L. 3:0 (25:7, 25:13, 25:13).

Ústecké vrstevnice prostě nestačily. Děčíňanky byly jednoznačně lepší na všech postech, i když i tady musel trenér Herclík zvýšit hlas. Zahrálo si všech devět hráček, které trenér pravidelně střídal.

Žákyně

Na třetím turnaji Poháru nadějí podal Spartak výkony jak na houpačce. Nakonec sice Děčín na třetí místo ztratil pouze bod, ale závěrečná porážka od Olympu ho odsoudila až na šestou pozici. Výsledky: Děčín - Sokolov 2:0, Děčín – Tachov 1:2, Děčín –Žatec 1:2, Děčín – Plzeň 2:1, Děčín – Šanov 0:2, Děčín – Habartov 2:0, Děčín – Olymp Praha 0:2.