Okresní přebor

Nový rekord padl během 18. kola okresního přeboru ve futsale – Kříženecké ligy. Tým Jamajka Děčín jasně přehrál Notu a vytvořil tím nový rekord děčínských futsalových soutěží v sérii zápasů bez prohry. Duel s Notou byl 27. v pořadí ve kterém suveréní lídr tabulky neprohrál. Naposledy se tak stalo 6. 11. 2006 v zápase s Dobrnou. V dalších zápasech zaujala první jarní výhra Hezounů. Ti sice prohrávali po deseti minutách s Tullamore Dew 0:2, ale do poločasu vyrovnali a ve druhé půli jasně dominovali. To je posunulo z posledního místa právě před Tullamore. Tabulkou neustále stoupá Srbská Kamenice. Ta tentokrát přehrála oslabený Alcan když o osudu utkání bylo jasno od prvních chvil. Slovanka z přehledem porazila SČP když soupeř nevyužil v prvním poločase několik šancí na zdramatizování utkání. Domácí vedli už 6:1 ale snaživý soupeř v závěru zkorigoval. Nejzajímavějším zápasem kola byl souboj Dece Computers – Santos v němž hosté vedli v poločase 1:3 a vše nasvědčovalo, že vyhrají. Computers však ve druhém poločase vyrovnali a v závěru gólem v poslední minutě strhli vítězství na svou stranu. Hráčem kola byl vyhlášen Zdeněk Červenka (Hezouni).

Nota – Jamajka 1:7 (1:5). Havran – Košnar a Havlík 2, Josef Štěpnička, Pavel Štěpnička, Valštýn.

Slovanka – SČP 6:4 (3:1). Erneker Zdeněk 3, Jakubec, Bělecký, Brouček.

Tullamore Dew – Hezouni 2:6 (2:2). Hajný, Blatný – Červenka 3, Plhal, Krofta, Masojídek.

Alcan – Srbská Kamenice 1:4 (0:3). Klinský – Petr Marek, Fořt, Paštika, Dostál.

Dece Computers – Santos 5:4 (1:3). Cimrman 3, Martin Muller, Ritter – Špoler 2, Majerík, Voros.

I. A třída

V SCA Packaging lize byl nejzajímavějším duelem zápas Kr. Studenec versus Malá Veleň. Domácí prohrávali v poločase 1:4 a průběhu druhého poločasu 2:5 přesto stačili drtivým závěrem vyhrát. Zajímavý průběh měl i zápas Rudá Hvězda – Boletice. Hosté vedli o poločase o gól, ale Hvězda zcela ovládla druhý poločas a čtyřmi góly v řadě zápas jasně ovládla. Dlouho vyrovnaný byl i duel Dc Východ – Jílové. Pak za to ale vzal Benát, dal devět branek a bylo hotovo. Výbornou jarní formu potvrzují Gunners. Tentokrát rozstříleli Pop Servis který nemá na jaře formu.Vysokého vítězství dosáhlo i béčko Bílého Baletu. Boca Juniors jim to však usnadnila když nastoupila bez svého stálého brankáře a hráčů na střídání. Hráčem kola byl vyhlášen Petr Špingel (Gunners)

Boca Juniors – Bílý Balet B 1:8 (0:2). Ambrož – Zuček a Pytlík po 3, Janoušek, Šupka.

DC Východ – Autocentrum Jílové 2:13 (1:6). Novák, Hloušek – Benát 9, Petr Lopušan, Klimeš, Just, Bartko.

Gunners – Pop Servis 8:1 (4:0). Havlíček 2, Rangl, Špringel, Škvrna, Petr Šohaj, Bernard, Jan Nedvěd – Kočka.

Real Chrochvice – SK Bělá 3:9 (2:6). Hložek, Hubený, Strnad – Fichtner 5, P. Murdych.

Rudá Hvězda – SCA Boletice 6:3 (2:3). Jeřábek 2, Goldammer, Kudrhalt, Škába, Kozel – Jahoda 2, Martin Burian.

Denas Krásný Studenec – Rozmetadlo Malá Veleň 6:5 (1:4). J. Murdych 2, Doksanský, Cerman – R. Culek 3, Oršula, Rolenc.