Skóre ale otočili a náskok udrželi i přes dobře hrající power – play Veleně. Hezouni tímto vydřeným vítězstvím zvýšili svůj náskok na čele tabulky na čtyři body.

Už došlo na Chrochvice které vydržely držet krok s Gunners jen v prvním poločase. Ve druhém přestaly bojovat a jasně prohrály. El Clasico bylo vyrovnaným soupeřem SČP. Ve druhém poločase rozhodla větší taktická vyspělost plynařů. Ti se po několika nezdarech zvedají a stoupají tabulkou. Stoupá také Kr. Studenec. Jeho vítězství nad Březinami bylo však očekávané. Druhý tříbodový zisk si připsal Tullamore Dew, když béčko Srbské Kamenice porazilo bez problémů. Překvapením kola je porážka céčka Bílého Baletu s Boca Juniors. Balet byl celý zápas jasně lepší, ale ztroskotával na famozním brankáři Jindřichu Miklovi jenž byl za tento výkon vyhlášen hráčem kola.

I. A třída – výsledky 7. kola

Real Chrochvice – Gunners FC 1:5 (1:1). Bořuta st. – 2 Vodička, Petr Šohaj, Zmítko, Bernát.

DeNas Krásný Studenec – Bodlo Březiny 9:1 (5:0). 4 Pilík, 3 Doksanský, Timofij, Papež – Čížkovský.

Hezouni – Rozmetadlo Malá Veleň B 4:3 (1:1). 2 Pomichal, Ondřej Barilla, Krofta – Kropáč, Brom, Sonl.

Tullamore Dew – Srbská Kamenice B 6:2 (3:1). 2 Korselt, Már, Blatný, Čapek, Potluka – 2 Šafránek.

El Clasico – SČP 2:4 (1:1). Matys, Pták – 2 Zdeněk, Šmahel, Kvasnička.

Boca Juniors – Bílý Balet C 0:3 (0:2). 2 Osmani, Levý.

1. Hezouni 6 0 0 38:18 18
2. SČP 4 2 1 29:16 14
3. B. Balet C 4 1 2 35:27 13
4. B. Juniors 4 0 3 34:23 12
5. Chrochvice 4 0 2 30:23 12
6. Bělá B 4 0 2 43:38 12