OKRESNÍ PŘEBOR

Vedoucí Jamajka opět navýšila svůj náskok po vítězství nad Jílovým. To ale vedoucímu týmu kladlo houževnatý odpor a zápas byl zajímavý až do konce. Druhý Huntířov již po osmé remizoval, tentokrát s Dece Computers. Béčko Bílého Baletu vedlo nad Malou Velení 2:0 aby chvíli před koncem prohrávalo 2:3. Netaktická hra soupeře mu však dovolila v posledních minutách šťastně obrátit skóre. Nota bez sebemenších problémů rozstřílela odevzdané Boletice. Srbská Kamenice přiznala branku i když rozhodčí celou situaci dobře neviděl. Týmu tak náleží zasloužilé uznání. Pevná obrana DC Východ ve předu spoléhala na znovuzrozeného kanonýra Martina Kořínka, který byl za svých šest gólů vyhlášen hráčem kola.

Nota – SCA Boletice 11:0 (3:0) B: Starý 4, Vlčko 3, Kuncl 2, Vacek 2.

Alcan – SK Srbská Kamenice 8:5 (3:1) B: Smejkal 2, Ferko 2, Majerík, Šporen, Cisár, Klinský – Novotný, Petr Marek, Svoboda, Vogl, Novák.

Rozmetadlo Malá Veleň – SK Bílý Balet „B“ 3:4 (2:2) B: Růžička 2, Knespl – Růžička 2, Zuček, Kříž.

Pop Servis – SK Rudá Hvězda 6:2 (3:2) B: Schroll 3, Povejšil 2, Gurský – Nídr, Bárta.

FC Slovanka – DC Východ 4:8 (1:4) B: Brouček, Chaloupka, Kroupa ml., Diviš – Martin Kořínek 6, Zápotocký 2.

Huntířov – Dece Computers 3:3 (1:2) B: Rojko 2,Němec – Nedvěd 2, Pavel Muller.

Jamajka – Autocentrum Jílové 4:2 (2:0) B: Valštýn 2, Ant. Čapek, Rajnyš – Hloušek, Zachariaš.

I. A TŘÍDA

V nižší okresní futsalové soutěži zaujal způsob jakým přišlo o druhé místo béčko Kr. Studence. To vedlo v poločase nad béčkem Srbské Kamenice 6:1. Druhý poločas však mladí hráči Studence nezvládli. Nechali si díky podcenění a nekoncentrovanosti dát šest gólů a utkání prohrát. To nahrálo SČP, která překvapivě bez problémů zdolala céčko Bílého Baletu a posunula se na druhé postupové místo. Stínem kola byla kontumace zápasu Tullamore Dew – Bělá „B“ jelikož se Tullamorka nesešla. Hráčem kola byl vyhlášen Roman Vogl (Srbská Kamenice „B“).

Real Chrochvice – Hezouni 3:5 (1:2) B: Bořuta 2,Černý – Pomichal, Krofta, Tyl, Michl, Staněk.

Denas Krásný Studenec – SK Srbská Kamenice „B“ 6:7 (6:1) B: Pilík 4, Pohanka 2 – Novák 3, Jan Marek 2, Fořt, Šafránek.

SČP – Bílý Balet „C“ 6:1 (4:0) B: Doležal 5, Zdeněk - Dědič.

Boca Juniors – Březiny 8:0 (2:0) B: Osmani 3, Horyna 3, Buriánek, Savčuk.

Tullamore Dew – Snopek Bělá „B“ 0:5 kont.

Pozvánka na další kolo:

OP 18. kolo: B. Balet B – Pop Servis (18.4, 18.30), Boletice – Alcan (18.4., 19.30), R. Hvězda – Jamajka (Vrchličák, 19.4., 17.30), DC Východ – Nota (20.4, 18.30), Jílové – Huntířov (20.4., 19.30), Sr. Kamenice – M. Veleň (S. Kamenice, 22.4., 19.30), D. Computers – Slovanka (22.4., 19.30).
I. A třída: Bělá B – El Clasico (19.4., 19.30), B. Balet C – Tullamore Dew (19.4., 20.30), Hezouni – Studenec B (20.4., 20.30), M. Veleň B – Chrochvice (21.4., 19.30), S. Kamenice B – SČP (Sr. Kamenice, 22.4., 18.00).

AUTOR: PETR PROCHÁZKA