Hned první den hrací se moc nevydařil. Jílové se totiž vůbec nedostavilo k utkání s béčkem Bílého Baletu a Malá Veleň nastoupila k utkání s Dece Computers jen se třemi hráči v poli. Výsledkem byla rekordní výhra Computers. Další utkání již proběhla bez problémů. DC Východ vedl 4:0 nad Pop Servisem přesto byl nakonec rád za remízu když opět doplatil na netaktickou hru. Huntířov přišel o dva body poslední střelou utkání. Remíza jeho utkání s Alcanem je však zasloužená. Slovanka nedokázala vstřelit ani jeden gól Notě, když neproměnila ani penaltu. Naproti tomu Nota využila chyb obrany soupeře a proto zaslouženě vyhrála.

Dobře vstoupila do soutěže Srbská Kamenice. Již v prvním poločase si v utkání s Rudou Hvězdou vytvořila náskok a ve druhé půli už ho jen zkušeně hlídala. Překvapení se málem zrodilo v zápase Jamajka – Boletice. Hosté dlouho vedli 0:1 a teprve až vytrvalý tlak Jamajky skóre otočil. Hráčem kola byl vyhlášen Roman Vogl (Srbská Kamenice).

Okresní přebor – 1. kolo

FC Slovanka – Nota 2:0 (0:0). 2 Sadílek.

FK Rudá Hvězda – SK Srbská Kamenice 3:6 (0:3). Škába, Zvolský, Zalabák – 2 Cempírek, 2 Tumpach, 2 Vogl.

Rozmetadlo Malá Veleň – Dece Computers 1:16 (0:4). Ivan Culek – 6 Svěchota, 5 Martin Muller, 3 Macháček, Pavel Muller, Zdeněk Uher.

Bílý Balet B – Autocentrum Jílové 5:0 kont.

Huntířov – Alcan 4:4 (1:1). 2 Rojko, Pova, Michl – Vičánek, Šporer, Ferko, Smejkal ml.

Pop Servis – DC Východ 6:6 (0:4). 2 Kočka, 2 Gurský, Schroll, Tomáš – 2 Zápotocký, 2 Kořínek Martin, Gáblík, Bertl.