SK Olymp. Mělník B – Bílý Balet Děčín 8:5 (6:2). V malé tenisové hale vyvinuli mělničtí zkraje utkání presink, který dělal Baletu velké problémy. Z toho pramenily dva trestuhodně ztracené míče, po kterých se dokázali domácí gólově prosadit. I nadále pak měli herní převahu, ze které vytěžili další dvě branky a o osudu utkání tak bylo předem rozhodnuto. V tu chvíli šlo jen o to, aby Děčín nezopakoval dvě ostudné domácí porážky. Balet se ale dokázal za tohoto nepříznivého stavu zvednout. Nejprve snížil zásluhou Dědiče. Olympik však nezůstal pozadu a dostal se opět do čtyřbrankového vedení. Dvě minuty před koncem prvního poločasu snížili hosté rozdíl ve skóre díky Šimkovi. Přesto měli poslední slovo domácí, kteří upravili poločasový stav na 6:2.

Ve druhé půli se výkon Baletu očividně zlepšil zásluhou dobrého pohybu a pevnější obrany. Přesto to byli domácí, kteří skórovali jako první. Zanedlouho však Balet dvěma trefami během jediné minuty snižil na 4:7, prosadil se podruhé Šimek a také Valenta. V poslední desetiminutovce už padly pouze dvě branky, i když šancí bylo na obou stranách požehnaně. V závěru utkání se už nic převratného neudálo. Balet již prohrál čtvrté utkání v řadě, přesto předvedl lepší výkon než v předchozích utkáních.

Branky Baletu: Dědič 2, Šimek 2, Valenta.

Bílý Balet: Beneš – Šupka, Janoušek, Šimek, Kolář, Dědič, Valenta.