Brankář rezervy Bělé chytal na černo

Děčínsko - Futsalová I. A třída odehrála patnácté kolo. Druhá Malá Veleň sice podlehla béčku Bělé 5:3, ale při následné kontrole registračních průkazů se ukázalo, že brankař Bělé hrál „na černo“.

2.5.2009

Ilustrační foto. Foto: Deník archiv

Vedoucí DC Východ vedl o pět gólů nad Pop Servisem. Závěr vypustil, ale vítězství si v klidu pohlídal. Na jaře dobře hrající Boletice bez problémů porazily Bocu Juniors. Vítězství Gunners nad béčkem Srbské Kamenice se zrodilo ve druhém poločase. Chrochvice vedli nad Rudou Hvězdou 1:0 a měly mnoho šancí, neproměnily a ve druhém poločase je soupeř jasně přehrál. Céčko Bílého Baletu v zápase o třetí místo suverénně přehrálo Tullamore Dew. Hráčem kola byl vyhlášen Jan Zuček (Bílý Balet C).

Výsledky 15. kola

Real CHrochvice – Rudá Hvězda 4:7 (1:1). Bořuta st., Hubený, Šafránek, Čech ml. – 4 Johan, 2 Nídr, Brandejs.

Boca Juniors – SCA Boletice 2:5 (0:2). Šindler, Levý- 6 Plozsa, Roman Kalaš, Linek, Martin Burian.

Bílý Balet C – Tullamore Dew 6:2 (2:0). 3 Zíval, Zuček, Šupka, Janoušek – Roman Líbal, Petr Líbal.

Gunners FC – SK Srbská Kamenice B 5:2 (2:­1). 2 Valenta, Vodička, Pavel Šohaj, Pet Šohaj.

Pop Servis – DC Východ 4:6 (1:4). 2 Tomáš, Schroll – 2 Martin Kořínek, 2 Veselý, 2 Miško.

SK Bělá B – Rozmetadlo Malá Veleň 0:5 kont. Neopravněný start hráče.

2.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

ZAJÍMAVÁ KONFRONTACE. Děčínští hokejisté hostili reprezentaci Austrálie.
20

Miroslav Kalousek ve sněmovně.
DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Několika tunový balvan se zřítil v těsné blízkosti chalupy ve Mlýnech

Mlýny - Několika tunový balvan se v neděli dopoledne zřítil v těsné blízkosti chalupy ve Mlýnech. Přivoláni byli hasiči z České Kamenice i SDH Kytlice. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Houpačky na zastávce v Děčíně vydržely jen několik dní. Jsou pryč

Děčín – Jen necelý týden vydržely na autobusové zastávce v Tyršově ulici v Děčíně houpačky. Dmitrij Pljonkin, který za jejich instalací stál, ale slibuje, že se na zastávku houpačky opět vrátí.

Co týden dal? Nahánění zfetovaného řidiče, chytrá karta v Děčíně

Děčínsko - Co přinesl uplynulý týden na Děčínsku? Přečtěte si přehled událostí.

Dopravní válka. Stávka bude

Ústecký kraj – Nedodržujete smlouvy a jezdíte na krajských linkách nevhodnými autobusy. To vyčítá hejtmanství společnosti BusLine, která zajišťuje krajskou linkovou dopravu na několika místech kraje.