Pohár získal Bílý Balet

Děčín - Předpoklady se naplnily

19.1.2008

Pohár získal Bílý BaletFoto: Petr Bláha

Očekávaným výsledkem skončilo finále okresního poháru ČMFS ve futsalu. Favorizovaný Bílý Balet v něm měl lepší začátek a v poločase vedl 2:0 a mnoho dalších šancí zneškodnil vynikající brankář Bělé Rygar. Když krátce po půli zvýšil Balet už na tříbrankový rozdíl zdálo se být rozhodnuto. Poté si ovšem favorit vybral slabší chvíli a statečně bojující Bělá během momentu snížila na rozdíl jednoho gólu. Od tohoto okamžiku Balet zabral znovu na plno a hezkou kombinační hrou utkání spolu se zlepšenou obranou jasně ovládl a bezpečně zvítězil. Oba finalisté spolu s týmy Slovanky a Santosu postupují do krajské části poháru. SK Bělá 1946 - Bílý Balet Děčín 3:8 (0:2). Branky: Hataš, Trnka, Fichtner - Ant. Čapek 2, Hanus 2, Čermák 2, Dědič. Na snímku přebírá brankář Baletu Spišák pohár z rukou rozhodčího a zástupce vedení soutěže Dostála.

19.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

HC Děčín má nové šatny.
14

FOTO,VIDEO: Po bleskové rekonstrukci se hokejisté na zimáku dočkali nových šaten

ZDENKO FRŤALA - trenér FK Varnsdorf.

Varnsdorf se rozloučil s Kavkou. Zatím

Daří se, ekonomika v Ústeckém kraji roste

Ústecký kraj – Ekonomika v Ústeckém kraji v roce 2015 po letech výrazněji rostla. Meziročně se objem hrubého domácího produktu zvýšil o sedm procent, což byl největší nárůst mezi kraji.

Vyšetřování v Technických službách: Stíháno je pět lidí

Děčín – Pět trestně stíhaných lidí, škoda 2,5 milionu korun. To je výsledek vyšetřování rozkrádání majetku v děčínských Technických službách.