Severočeská liga mužů i spojená Severočeská soutěž mladších a starších dorostenců v házené měly na programu poslední kola ročníku 2006/07 a oba týmy Slavoje Děčín odehrály derniéry na hřišti Lokomotivy Česká Lípa.

Muži

Lokomotiva Česká Lípa - Slavoj Děčín 24:16 (15:7). Utkání na antukovém hřišti českolipské Lokomotivy se od samého začátku vyvíjelo jednoznačně pro domácí. Osmibrankové vedení hráčů České Lípy 15:7 z prvního poločasu vydrželo i po celý průběh poločasu druhého. Prohra hráčů Slavoje 24:16 znamená, že pokud v posledním utkání porazí ve svém prostředí Žatec Slovan Varnsdorf, propadne se tým Slavoje Děčín až na samé dno tabulky. Bohužel, takový je obraz současné mužské házené v Děčíně.
Sestava a branky Slavoje: Hubený, Vaněk – Žák 5, Ledvinka a Štěpnička po 3, Primus 1, Brom, Hložek M. a Lener po 1, Hložek F., Jablonický T., Paur a Pešek. Trenér M. Brom. Bez napomínání, vyloučení 2:5, bez diskvalifikace, 7 m hody 3/2:2/1. Rozhodčí: Skala Václav.

Dorostenci

Lokomotiva Česká Lípa - Slavoj Děčín 18:27 (9:14). Družstvo Slavoje Děčín nastoupilo do utkání pouze se šesti hráči v poli a tak bylo nutné odehrát zápas bez střídání. I přes tento nedostatek odvedli dorostenci Slavoje dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.
Sestava a branky Slavoje: Miler – Žák 7, Karlík 6, Hložek M. a Vlk po 4, Jůda T. a Štrba po 3. Trenér M. Brom. Bez napomínání, vyloučení 1:3, bez diskvalifikace, 7 m hody 0:1/1. Rozhodčí: Skala Václav.
Dorostenci Slavoje skončili nakonec v tabulce na solidním třetím místě za celkem Liberec Handbal a mosteckým Baníkem.