Ve vynikajících výkonech pokračoval SČP. Tentokrát porazil druhý tým tabulky Slovanku, která nezachytila začátek utkání. Do přestávky sice vyrovnala, ale nadšeně bojující Plynaři poté opět strhli vedení na svou stranu a zaslouženě zvítězili. Předhonit Slovanku mohli Hezouni, ti ale remizovali s Jamajkou v zápase dvou rozdílných poločasů. V napínavém závěru mohly strhnout vítězství na svou stranu oba celky, ale své šance neproněnily. Po dlouhé době získala body venku Srbská Kamenice v zápase s Dobrnou, která utkání za stavu 3:1 podcenila. Prvního jarního vítězství dosáhl DC Východ, jenž rozstřílel Rudou Hvězdu. Po očekávaném vítězství Bílého Baletu nad Wefou zvýšil lídr tabulky své vedení už na 11 bodů. Hráčem kola byl vyhlášen Jiří Bertl (DC Východ).
Dobrná – Srbská Kamenice 3:3 (1:1). Salava, Kaftan, Pova - Paštika, Vogl, Dostál.
Rudá Hvězda – DC Východ 1:6 (0:2). Filipi – Trojan 2, Miško, Hloušek,Veselý, Novák.
Wefa - Bílý Balet 3:7 (1:2). Kuňák 2, Bořuta ml. - Klein a Dědič po 2, Janoušek, Čermák, Zuček.
SČP - Slovanka 4:3 (2:2). Čepelka 3, Kus - Chaloupka 2, Erneker
Alcan - DeCe COMP. 0:6 (0:1). Pav. Muller 2, Macháček, Svěchota, Ritter, Jedlička.
Jamajka - Hezouni Děčín 3:3 (3:0). Valštýn, Slezinger, Jos Štepnička - On. Barilla 2,Červenka.