VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Názory z regionu

26.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Ve středečním Děčínském deníku vyšel jako „hlavní otvírák" v levé horní části titulní stránky článek o tom, jak se po dlouholetém snažení všech možných vlád podařilo zničit pověst Šluknovska natolik, že se tu snad za chvíli budou rozdávat byty zdarma.

25.4.2012

Paroubek: Šluknovsko opět nikdo neřeší

Šluknovsko /NAPSALI JSTE NÁM/ - V zásadě ihned poté, co se zájem televizních kamer celostátních médií obrátil směrem od sociálních nepokojů ve Šluknovském výběžku k jiným tématům, ustal také zájem centrálních i krajských politiků o problematiku sociálního vyloučení v této oblasti.

19.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Myslím, že máme takový nový, pěkný šluknovský mýtus. Je to cosi podobného nezjistitelným létajícím objektům – tedy UFO.

18.4.2012

Napsali jste nám: Poslušnost radních v Rumburku utrpěla

Rumburk - Jen díky tajnému způsobu hlasování nebyl splněn záměr uvolněného místostarosty Švába, který radnici ovládá, zlikvidovat starostu Sykáčka.

12.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Je to pořád podle toho známého a k lidem věru opovržlivého sloganu: „Vy pracujete, my vyděláváme!“

5.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tohle si fakt nezaslouží skoro nikdo z nás. To, co se nyní odehrává kolem české vlády, už není jen nějaký velice pokleslý druh politiky, je to „normální“, „běžná“ a „standardní“ – válka gangů!

1.4.2012

Napsali jste: Otevřený dopis Vládě České republiky

Varnsdorf - „Nechceme ve Varnsdorfu vznikající ghetta!“

29.3.2012

Napsali jste nám: Vláda přišla s návrhem pozdě

Šluknovsko - Národní socialisté vítají návrh ministerstva vnitra na posílení policie na Šluknovsku vytvořením speciálního útvaru.

29.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Mazánek s Kolibříkem (nebo jak to na sebe šišlali ex-primátor s lobbistou) jsou asi „zajímavé“ téma, přesto jdu jinam.

22.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Když tak člověk poslouchal v úterý večer, o čem si sbor hlavních výtečníků tohoto státu povídal v Poslanecké sněmovně při debatě, zda odvolat či neodvolat vládu, byla to též dobrá příležitost zamyslet se nad tím, co vlastně ten stát má „dělat“.

15.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jde o ta zatracená vejce. Dvanáct let vědí naši vejcotvůrci, že od 1.1.2012 bude platit vyhláška EU o rozměrech pracovních míst pro slepice.

8.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tak nám soudějí „veverky“. Tedy, alespoň to tak všechna média prezentují. Na podkladu banálního sporu o to, jestli se mezi členy jedné partaje předávaly půjčky nebo úplatky, se odehrává pomalu největší politický proces od dob těch neblaze proslulých v padesátých letech.

1.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Setkali jste se už někdy s člověkem, který vykazuje přehnané sebevědomí a dává najevo pocit vlastní důležitosti?

23.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Před nedávnem „odpustili“ poslanci velkým producentům těch svinstev, co se vypouštějí do ovzduší, placení právě těch emisních poplatků.

20.2.2012

Napsali jste nám: Odpověď Jiřího Paroubka MUDr. H. J. Engelhartovi

Děčín - Se zájmem jsem si přečetl otevřený dopis MUDr. Huga J. Engelharta o historii národně socialistické strany.

16.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milý deníčku (Děčínský)! Dnes se Ti svěřím s jednou velkou „novinkou“. Koukám, že ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil „má“ nápad!

15.2.2012

Napsali nám: Blíží se soud Kohout versus Jakubec

Děčín - Dne 2. dubna 2012 v 10 hodin začne řešit soudce Krajského soudu v Ústí nad Labem kauzu radního Petra Jakubce.

9.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nevím, možná jsem jediný, kdo tomu nerozumí. Ministr Drábek, který ovšem musí vzhledem ke stylu, jakým se pustil do demontáže sociálního systému v této republice, působit spíše jako „Dráb“, tvrdí, že vše je v pořádku.

2.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Zhruba před týdnem se na setkání se starosty Šluknovska dozvěděl předseda branného výboru Poslanecké sněmovny Radek John, že jestli něco v regionu funguje, pak je to zvýšená přítomnost jednotlivých příslušníků Policie ČR.

28.1.2012

Napsali nám: Co se to děje na úřadech práce?

Rumburk - Tento týden jsem navštívila úřad práce v Rumburku. Po sociálních reformách pana Drábka, jak je vše zabezpečené a připravené k přechodu na nový systém, jsem byla v šoku.

26.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nikdo mi nevymluví, že jsme jako národ učiněnými mistry světa v toleranci.

24.1.2012

Příroda musela ustoupit, stromy padly k zemi

Děčín /FOTO/ – V Děčíně začala stavba stěny proti vodě kácením stromů v zámeckém parku.

19.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi by se dnes hodilo dát sem obrázek. Obyčejný pohled z okna. Konečně se „udělala“ zima jak má být a je to po těch týdnech bláta pastva pro oko.

18.1.2012

Napsali nám: Vláda nezvládá situaci ve výběžku

Děčínsko - Nedělní protesty občanů ve Šluknovském výběžku jsou důkazem nečinnosti, neschopnosti a možná i nedostatku odvahy vlády Petra Nečase, ale i vedení Ústeckého kraje, v řešení tamní vážné situace ohledně sociálně vyloučených komunit.

17.1.2012

Napsali nám: Pánbůh ví!?

Děčín - Původně skoro vyřešená otázka církevních restitucí je znovu tématem číslo jedna. Věci veřejné se jejich schvalování ve vládě pokusily naivně využít k vydírání koaličních partnerů.

12.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Kousek od Vltavy z jedné strany a kousek pod botanickou zahradou sídlí v Praze Ministerstvo práce a sociálních věcí.

10.1.2012

Napsali nám: Korupce a sociální problémy vlády

Děčín - Předseda vlády Nečas je přesvědčený, že adresnější sociální systém motivuje, aby si člověk našel práci.

5.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Se vzpomínkou na nedávné události ve Šluknovském výběžku vybízí novoroční tragická příhoda z Tanvaldu k velkému zamyšlení.

2.1.2012

Vendolská: Mým cílem je pomáhat

Děčínsko - Finančními poradci se to poslední dobou kolem nás jenom hemží. Jak ale poznat toho, který vám opravdu dobře poradí?

31.12.2011

ROZHODNĚTE: Má se děčínská knihovna jmenovat po Václavu Havlovi?

Děčín - Rozporuplné reakce vyvolal návrh děčínských radních pojmenovat novou knihovnu v Děčíně po bývalém prezidentovi Václavu Havlovi. Část lidí míní, že by to byla hezká pocta, další oponují, že Havel neměl s Děčínem nic společného. A co si myslíte vy? Hlasujte v naší anketě, a to až do pátku 6. ledna do 12 hodin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení