VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Názory z regionu

20.2.2012

Napsali jste nám: Odpověď Jiřího Paroubka MUDr. H. J. Engelhartovi

Děčín - Se zájmem jsem si přečetl otevřený dopis MUDr. Huga J. Engelharta o historii národně socialistické strany.

16.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milý deníčku (Děčínský)! Dnes se Ti svěřím s jednou velkou „novinkou“. Koukám, že ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil „má“ nápad!

15.2.2012

Napsali nám: Blíží se soud Kohout versus Jakubec

Děčín - Dne 2. dubna 2012 v 10 hodin začne řešit soudce Krajského soudu v Ústí nad Labem kauzu radního Petra Jakubce.

9.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nevím, možná jsem jediný, kdo tomu nerozumí. Ministr Drábek, který ovšem musí vzhledem ke stylu, jakým se pustil do demontáže sociálního systému v této republice, působit spíše jako „Dráb“, tvrdí, že vše je v pořádku.

2.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Zhruba před týdnem se na setkání se starosty Šluknovska dozvěděl předseda branného výboru Poslanecké sněmovny Radek John, že jestli něco v regionu funguje, pak je to zvýšená přítomnost jednotlivých příslušníků Policie ČR.

28.1.2012

Napsali nám: Co se to děje na úřadech práce?

Rumburk - Tento týden jsem navštívila úřad práce v Rumburku. Po sociálních reformách pana Drábka, jak je vše zabezpečené a připravené k přechodu na nový systém, jsem byla v šoku.

26.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nikdo mi nevymluví, že jsme jako národ učiněnými mistry světa v toleranci.

24.1.2012

Příroda musela ustoupit, stromy padly k zemi

Děčín /FOTO/ – V Děčíně začala stavba stěny proti vodě kácením stromů v zámeckém parku.

19.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi by se dnes hodilo dát sem obrázek. Obyčejný pohled z okna. Konečně se „udělala“ zima jak má být a je to po těch týdnech bláta pastva pro oko.

18.1.2012

Napsali nám: Vláda nezvládá situaci ve výběžku

Děčínsko - Nedělní protesty občanů ve Šluknovském výběžku jsou důkazem nečinnosti, neschopnosti a možná i nedostatku odvahy vlády Petra Nečase, ale i vedení Ústeckého kraje, v řešení tamní vážné situace ohledně sociálně vyloučených komunit.

17.1.2012

Napsali nám: Pánbůh ví!?

Děčín - Původně skoro vyřešená otázka církevních restitucí je znovu tématem číslo jedna. Věci veřejné se jejich schvalování ve vládě pokusily naivně využít k vydírání koaličních partnerů.

12.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Kousek od Vltavy z jedné strany a kousek pod botanickou zahradou sídlí v Praze Ministerstvo práce a sociálních věcí.

10.1.2012

Napsali nám: Korupce a sociální problémy vlády

Děčín - Předseda vlády Nečas je přesvědčený, že adresnější sociální systém motivuje, aby si člověk našel práci.

5.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Se vzpomínkou na nedávné události ve Šluknovském výběžku vybízí novoroční tragická příhoda z Tanvaldu k velkému zamyšlení.

2.1.2012

Vendolská: Mým cílem je pomáhat

Děčínsko - Finančními poradci se to poslední dobou kolem nás jenom hemží. Jak ale poznat toho, který vám opravdu dobře poradí?

31.12.2011

ROZHODNĚTE: Má se děčínská knihovna jmenovat po Václavu Havlovi?

Děčín - Rozporuplné reakce vyvolal návrh děčínských radních pojmenovat novou knihovnu v Děčíně po bývalém prezidentovi Václavu Havlovi. Část lidí míní, že by to byla hezká pocta, další oponují, že Havel neměl s Děčínem nic společného. A co si myslíte vy? Hlasujte v naší anketě, a to až do pátku 6. ledna do 12 hodin.

28.12.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz?

Děčínsko - Přečtěte nebo si poslechněte letošní poslední komentář Martina Schulze!

20.12.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Před týdnem jsem si tu, tak trochu salónně, pofňukával nad tím, kolikpak to máme ve vládě lidí, kteří tam „dělají“ ministry.

8.12.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Skutečnost, že svět se zbláznil, a ten český obzvlášť, mě zavaluje tak třikrát do hodiny, ale není to nic závažného.

24.11.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Minulý týden byl svátek (?), takže s k němu dnes vrátím. Musím hned zkraje přiznat, že jsem před dvaadvaceti lety klíči necinkal, a kdyby, tak to z mého tehdejšího mnichovského bydliště nikdo tady neslyšel.

14.11.2011

Studna v pevnosti Königstein

Sasko - V říjnu roku 1566 dal kurfiřt příkaz k hloubení studny na pevnosti Königstein, přičemž pracemi pověřil báňského mistra z Freibergu Martina Planera, který nasadil horníky z Freibergu a Marienbergu.

12.11.2011

Napsali jste: S peticemi opatrně!

Ústecký kraj - Proti hrozbě zaplavování našich měst početnými cikánskými skupinami ve velkém se musíme účinně bránit.

3.11.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Božena Němcová v její „Babičce“ úspěšně a pro celý národ navěky dojemně a „realisticky“ popsala, jak to tehdy v její době ale vůbec nechodilo.

27.10.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Podivný spor nyní zmítá koaliční vládou. Při přípravě zákona o veřejných zakázkách se koalice jaksi neumí shodnout na tom, zda by mohly firmy s neprůhlednou vlastnickou strukturou dostávat i nadále státní (veřejné) zakázky.

13.10.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Musel jsem, v rodinné věci, přejet rychlým šmahem Německo od Drážďan dolů do Mnichova.

6.10.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Číslem dne Děčínského deníku bylo včera – 23. Na tolik říjnových dnů si jistý Kohout zablokoval varnsdorfské náměstí Edvarda Beneše.

5.10.2011

NAPSALI JSTE NÁM: Romská otázka - a co dál?

Šluknovsko - Události ve Šluknovském výběžku, nesčetná prohlášení různých kompetentních činitelů, horečné hledání receptů, jak uklidnit veřejnost a vyřešit romskou otázku. Neskutečný úkol. Za minulého režimu, který hned zkraje zakázal Romům kočovný život a pod trestem příživnictví nařídil pracovat, nebyly žádné výrazné problémy vyčnívající nad ostatní majoritní společnosti, včetně kriminality.

4.10.2011

NAPSALI JSTE NÁM: Strážníci vnímají podporu!

Šluknovsko - Na náměstí se nás tentokrát na demonstraci moc nesešlo. Kromě nádherného počasí, při kterém bylo určitě lepší strávit neděli s dětmi v přírodě a na výletech, byly ještě minimálně dva důvody ke slabší účasti. Kromě podivného „odstavení“ Josefa Mašína to může být i svolání veřejného zasedání vedení města s občany do Střelnice v polovině října, kde bychom určitě chybět neměli! Naši zastupitelé, a hlavně radní, by nám měli říct do očí, zda dosud udělali dost pro odstranění důvodů nálepky „vyloučené lokality“, o čemž víme své nejen my, ale bohužel i zbytek republiky. A hlavně, co ještě dál, jaké další kroky bychom měli navrhnout i my.

29.9.2011

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Událostí týdne byl bezesporu objev, že nějaká hodně neviditelná částice létá rychleji než světlo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies