VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Názory z regionu

31.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Uznávám, že problém „rozpočtového určení daní" je dlouhodobý, složitý a nespravedlivý.

24.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Média jsou plná MUDr. Ratha, což je asi pochopitelné. Je to „velká ryba" a veřejnost jistě touží po všech informacích, které jsou s touto kauzou spojeny.

17.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi nejpoutavější titulek středečních novin zněl: „Dopaden!" Skoro jako by se tenkrát na Divokém Západě šerifovi Patu Garretovi konečně podařilo sejmout pistolníka Billyho Kida.

10.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jak možná je to maličkost, nad kterou by jeden měl jen mávnout rukou. Jenže, prezident je holt prezident, i když – podle mého zcela soukromého názoru – by neměl dělat ani v bance u přepážky.

3.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milé maturantky, milí maturanti! Tak vám to zase začalo. Už podruhé vás nahnali k tzv. „státním" maturitám, které nepřinášejí mnoho užitku ani vám, ani vašim pedagogům, ani vysokým školám, na které se mnozí chystáte. Na druhou stranu, příprava blamáže zvané „státní" maturita stála skoro miliardu korun (to je hodně, hodně, hodně moc víc penízků, než má člověk prstů na rukou = odpověď na jednu ze státně maturitních otázek z matematiky?), takže bylo nutné ty maturity spustit, nebo by to vypadalo před veřejností blbě. Jako, že se ty peníze vyhodily rovnou oknem…

26.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Ve středečním Děčínském deníku vyšel jako „hlavní otvírák" v levé horní části titulní stránky článek o tom, jak se po dlouholetém snažení všech možných vlád podařilo zničit pověst Šluknovska natolik, že se tu snad za chvíli budou rozdávat byty zdarma.

25.4.2012

Paroubek: Šluknovsko opět nikdo neřeší

Šluknovsko /NAPSALI JSTE NÁM/ - V zásadě ihned poté, co se zájem televizních kamer celostátních médií obrátil směrem od sociálních nepokojů ve Šluknovském výběžku k jiným tématům, ustal také zájem centrálních i krajských politiků o problematiku sociálního vyloučení v této oblasti.

19.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Myslím, že máme takový nový, pěkný šluknovský mýtus. Je to cosi podobného nezjistitelným létajícím objektům – tedy UFO.

18.4.2012

Napsali jste nám: Poslušnost radních v Rumburku utrpěla

Rumburk - Jen díky tajnému způsobu hlasování nebyl splněn záměr uvolněného místostarosty Švába, který radnici ovládá, zlikvidovat starostu Sykáčka.

12.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Je to pořád podle toho známého a k lidem věru opovržlivého sloganu: „Vy pracujete, my vyděláváme!“

5.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tohle si fakt nezaslouží skoro nikdo z nás. To, co se nyní odehrává kolem české vlády, už není jen nějaký velice pokleslý druh politiky, je to „normální“, „běžná“ a „standardní“ – válka gangů!

1.4.2012

Napsali jste: Otevřený dopis Vládě České republiky

Varnsdorf - „Nechceme ve Varnsdorfu vznikající ghetta!“

29.3.2012

Napsali jste nám: Vláda přišla s návrhem pozdě

Šluknovsko - Národní socialisté vítají návrh ministerstva vnitra na posílení policie na Šluknovsku vytvořením speciálního útvaru.

29.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Mazánek s Kolibříkem (nebo jak to na sebe šišlali ex-primátor s lobbistou) jsou asi „zajímavé“ téma, přesto jdu jinam.

22.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Když tak člověk poslouchal v úterý večer, o čem si sbor hlavních výtečníků tohoto státu povídal v Poslanecké sněmovně při debatě, zda odvolat či neodvolat vládu, byla to též dobrá příležitost zamyslet se nad tím, co vlastně ten stát má „dělat“.

15.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jde o ta zatracená vejce. Dvanáct let vědí naši vejcotvůrci, že od 1.1.2012 bude platit vyhláška EU o rozměrech pracovních míst pro slepice.

8.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tak nám soudějí „veverky“. Tedy, alespoň to tak všechna média prezentují. Na podkladu banálního sporu o to, jestli se mezi členy jedné partaje předávaly půjčky nebo úplatky, se odehrává pomalu největší politický proces od dob těch neblaze proslulých v padesátých letech.

1.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Setkali jste se už někdy s člověkem, který vykazuje přehnané sebevědomí a dává najevo pocit vlastní důležitosti?

23.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Před nedávnem „odpustili“ poslanci velkým producentům těch svinstev, co se vypouštějí do ovzduší, placení právě těch emisních poplatků.

20.2.2012

Napsali jste nám: Odpověď Jiřího Paroubka MUDr. H. J. Engelhartovi

Děčín - Se zájmem jsem si přečetl otevřený dopis MUDr. Huga J. Engelharta o historii národně socialistické strany.

16.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milý deníčku (Děčínský)! Dnes se Ti svěřím s jednou velkou „novinkou“. Koukám, že ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil „má“ nápad!

15.2.2012

Napsali nám: Blíží se soud Kohout versus Jakubec

Děčín - Dne 2. dubna 2012 v 10 hodin začne řešit soudce Krajského soudu v Ústí nad Labem kauzu radního Petra Jakubce.

9.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nevím, možná jsem jediný, kdo tomu nerozumí. Ministr Drábek, který ovšem musí vzhledem ke stylu, jakým se pustil do demontáže sociálního systému v této republice, působit spíše jako „Dráb“, tvrdí, že vše je v pořádku.

2.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Zhruba před týdnem se na setkání se starosty Šluknovska dozvěděl předseda branného výboru Poslanecké sněmovny Radek John, že jestli něco v regionu funguje, pak je to zvýšená přítomnost jednotlivých příslušníků Policie ČR.

28.1.2012

Napsali nám: Co se to děje na úřadech práce?

Rumburk - Tento týden jsem navštívila úřad práce v Rumburku. Po sociálních reformách pana Drábka, jak je vše zabezpečené a připravené k přechodu na nový systém, jsem byla v šoku.

26.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Nikdo mi nevymluví, že jsme jako národ učiněnými mistry světa v toleranci.

24.1.2012

Příroda musela ustoupit, stromy padly k zemi

Děčín /FOTO/ – V Děčíně začala stavba stěny proti vodě kácením stromů v zámeckém parku.

19.1.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi by se dnes hodilo dát sem obrázek. Obyčejný pohled z okna. Konečně se „udělala“ zima jak má být a je to po těch týdnech bláta pastva pro oko.

18.1.2012

Napsali nám: Vláda nezvládá situaci ve výběžku

Děčínsko - Nedělní protesty občanů ve Šluknovském výběžku jsou důkazem nečinnosti, neschopnosti a možná i nedostatku odvahy vlády Petra Nečase, ale i vedení Ústeckého kraje, v řešení tamní vážné situace ohledně sociálně vyloučených komunit.

17.1.2012

Napsali nám: Pánbůh ví!?

Děčín - Původně skoro vyřešená otázka církevních restitucí je znovu tématem číslo jedna. Věci veřejné se jejich schvalování ve vládě pokusily naivně využít k vydírání koaličních partnerů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení