VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Názory z regionu

11.9.2012

NAPSALI JSTE NÁM: Ad jez na Labi

Případná výstavba jezu, respektive jezů (Děčín a Malé Březno) na Labi by nesporně byla velmi razantním zásahem do přírodního prostředí evropsky unikátního toku Labe.

6.9.2012

Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi bych měl dnes napsat něco našim prvoškolákům. Ale neudělám to. Nejsem sadista. (Bylo by to cosi směrem:„Tak, holoubkové, dětství definitivně skončilo, teď už to bude natvrdo!")…

30.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: "Utahování opasků"

Doubice - Už příští týden nám to všem začne znovu. Dětem škola, poslancům to jejich poslancování a nám všem začne nové období napjatého očekávání, odkud zase přijde nějaká nová politická facka veřejnosti.

28.8.2012

Napsali jste nám: Jez na Labi: Rejdaři nemají pravdu

Děčín - Chybějící plavební stupeň na Labi prý kvůli sobecký zájmům občanských sdružení znehodnocuje majetek za 160 miliard korun, alespoň tedy podle Ředitelství vodních cest, jak uvedl Deník.

9.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Letní prázdniny politiků

Doubice - Prázdniny budiž pochváleny! Tedy, ne že bych měl prázdniny, ty jsou naopak obdobím nejčilejšího úředního ruchu i v naší malé obci.

2.8.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Funkce ministra spravedlnosti

Doubice - Časy se holt mění. Já si například ještě pamatuji doby, kdy člověk získal nějakou funkci či nějaké postavení díky svým vlastnostem a schopnostem.

26.7.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Registr vozidel

Doubice - Ve středu jsem zahlédl v jednom z renomovaných elektronických médií titulek: „Komedie s padajícím registrem pokračuje, v Brně opět povolali strážníky".

19.7.2012

Audio: Jak to vidí Martin Schulz: Chybí dobré zprávy

Člověk by si už konečně chtěl přečíst nějakou dobrou zprávu, ale nejspíš nám to není souzeno.

12.7.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Setkání starostů Šluknovska s občany

Doubice - Říká se, že pomluva je rychlejší než kulka. Myslím, že totéž platí i obecně o šíření nepravdivých zpráv.

28.6.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz: Nečas vyhodil Pospíšila

Doubice - Huuuustýýý! Premiér Nečas vyhodil minstra spravedlnosti Pospíšila! No, to se ani nedá komentovat…

7.6.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Upřímně řečeno, dlouho národem (a politiky) očekávané vystoupení nyní stíhaného poslance Davida Ratha bylo ještě strašnější, než si člověk chtěl představit.

31.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Uznávám, že problém „rozpočtového určení daní" je dlouhodobý, složitý a nespravedlivý.

24.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Média jsou plná MUDr. Ratha, což je asi pochopitelné. Je to „velká ryba" a veřejnost jistě touží po všech informacích, které jsou s touto kauzou spojeny.

17.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Asi nejpoutavější titulek středečních novin zněl: „Dopaden!" Skoro jako by se tenkrát na Divokém Západě šerifovi Patu Garretovi konečně podařilo sejmout pistolníka Billyho Kida.

10.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jak možná je to maličkost, nad kterou by jeden měl jen mávnout rukou. Jenže, prezident je holt prezident, i když – podle mého zcela soukromého názoru – by neměl dělat ani v bance u přepážky.

3.5.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Milé maturantky, milí maturanti! Tak vám to zase začalo. Už podruhé vás nahnali k tzv. „státním" maturitám, které nepřinášejí mnoho užitku ani vám, ani vašim pedagogům, ani vysokým školám, na které se mnozí chystáte. Na druhou stranu, příprava blamáže zvané „státní" maturita stála skoro miliardu korun (to je hodně, hodně, hodně moc víc penízků, než má člověk prstů na rukou = odpověď na jednu ze státně maturitních otázek z matematiky?), takže bylo nutné ty maturity spustit, nebo by to vypadalo před veřejností blbě. Jako, že se ty peníze vyhodily rovnou oknem…

26.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Ve středečním Děčínském deníku vyšel jako „hlavní otvírák" v levé horní části titulní stránky článek o tom, jak se po dlouholetém snažení všech možných vlád podařilo zničit pověst Šluknovska natolik, že se tu snad za chvíli budou rozdávat byty zdarma.

25.4.2012

Paroubek: Šluknovsko opět nikdo neřeší

Šluknovsko /NAPSALI JSTE NÁM/ - V zásadě ihned poté, co se zájem televizních kamer celostátních médií obrátil směrem od sociálních nepokojů ve Šluknovském výběžku k jiným tématům, ustal také zájem centrálních i krajských politiků o problematiku sociálního vyloučení v této oblasti.

19.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Myslím, že máme takový nový, pěkný šluknovský mýtus. Je to cosi podobného nezjistitelným létajícím objektům – tedy UFO.

18.4.2012

Napsali jste nám: Poslušnost radních v Rumburku utrpěla

Rumburk - Jen díky tajnému způsobu hlasování nebyl splněn záměr uvolněného místostarosty Švába, který radnici ovládá, zlikvidovat starostu Sykáčka.

12.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Je to pořád podle toho známého a k lidem věru opovržlivého sloganu: „Vy pracujete, my vyděláváme!“

5.4.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tohle si fakt nezaslouží skoro nikdo z nás. To, co se nyní odehrává kolem české vlády, už není jen nějaký velice pokleslý druh politiky, je to „normální“, „běžná“ a „standardní“ – válka gangů!

1.4.2012

Napsali jste: Otevřený dopis Vládě České republiky

Varnsdorf - „Nechceme ve Varnsdorfu vznikající ghetta!“

29.3.2012

Napsali jste nám: Vláda přišla s návrhem pozdě

Šluknovsko - Národní socialisté vítají návrh ministerstva vnitra na posílení policie na Šluknovsku vytvořením speciálního útvaru.

29.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Mazánek s Kolibříkem (nebo jak to na sebe šišlali ex-primátor s lobbistou) jsou asi „zajímavé“ téma, přesto jdu jinam.

22.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Když tak člověk poslouchal v úterý večer, o čem si sbor hlavních výtečníků tohoto státu povídal v Poslanecké sněmovně při debatě, zda odvolat či neodvolat vládu, byla to též dobrá příležitost zamyslet se nad tím, co vlastně ten stát má „dělat“.

15.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Jde o ta zatracená vejce. Dvanáct let vědí naši vejcotvůrci, že od 1.1.2012 bude platit vyhláška EU o rozměrech pracovních míst pro slepice.

8.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Tak nám soudějí „veverky“. Tedy, alespoň to tak všechna média prezentují. Na podkladu banálního sporu o to, jestli se mezi členy jedné partaje předávaly půjčky nebo úplatky, se odehrává pomalu největší politický proces od dob těch neblaze proslulých v padesátých letech.

1.3.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Setkali jste se už někdy s člověkem, který vykazuje přehnané sebevědomí a dává najevo pocit vlastní důležitosti?

23.2.2012

AUDIO: Jak to vidí Martin Schulz

Doubice - Před nedávnem „odpustili“ poslanci velkým producentům těch svinstev, co se vypouštějí do ovzduší, placení právě těch emisních poplatků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies