VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nová hudební kapela ve Šluknovském výběžku: AGP band !

ŠLUKNOVSKO - VAgentuře Pondělí je prostor pro setkání smuzikou věnován dvakrát týdně

18.11.2007
SDÍLEJ:

Účastníci hudebního soustředěníFoto: Dana Štěpánková

Dvoudenní hudební soustředění pro své klienty uspořádala vprostorách rumburské evangelické fary Agentura Pondělí. „Účastníci soustředění tu měli možnost zkusit si hru na různé hudební nástroje, předvést své umění před publikem a dokonce začít spřádat plány na založení své hudební skupiny“ dodal kprůběhu René Habich, který společně sDanou Štěpánkovou, soustředění zorganizoval a vedl.

Hudebního soustředění se zúčastnilo celkem 10 klientů žijících v ústavech sociální péče či ve svých rodinách. VAgentuře Pondělí je prostor pro setkání smuzikou věnován dvakrát týdně, v úterý může přijít každý, kdo má zájem si vyzkoušet hudební nástroje, zazpívat sostatními, ve čtvrtek mají pak pravidelná setkání členové nyní právě vznikající kapely AGP band. Pokud byste chtěli slyšet vystoupení AGP band, máte možnost na plánovaných koncertech 3.12.07 vrumburské Čajovně Na kopečku, 15.12.07 na faře vJiřetíně po Jedlovou, další informace najdete na www.agenturapondeli.cz či telefonu 412334 046.

Hudební soustředění a pravidelná setkávání smuzikou jsou součástí projektu „Chceme žít a pracovat jako vy…“ . Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií vrámci Společného regionálního operačního programu. Cílem projektu je umožnit klientům setkávat se sostatními lidmi vmístní komunitě a co nejlépe je i při různém typu jejich postižení připravit na běžný život.

Agentura Pondělí Šluknov nabízí poradenství, pracovní asistenci a sociální rehabilitaci osobám se specifickými potřebami. Posláním agentury je poskytovat podporu pro kvalitní život lidí, kteří jsou společensky znevýhodněni.

18.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tony Ducháček se skupinou Garage vystoupí v Jetřichovicích na festivalu Cesta z města.

KRÁTCE: Co se děje na Děčínsku? Přečtěte si stručný přehled

Při povodních se utrhlo pět lodí. Dvě z nich museli pyrotechnici  odstřelit. Na snímku je jedno z plavidel, které se zaseklo o pilíř Nového mostu v Děčíně. Jeho vrak po odstřelu 		nedostal z vody ani vyprošťovací tank a bylo nutné jej rozřezat.
1 4

Povodeň 2002: Splašené lodě museli potopit, při jejich odstřelu zemřel muž

Žádná úcta k mrtvému. Pomník zavražděného hocha kdosi ničí

Varnsdorf – Velkou bolest zažívají už čtyři měsíce rodiče devatenáctiletého Dominika z Varnsdorfu, který byl zavražděn o letošních Velikonocích. Smutek ze ztráty syna zesilují vandalové. Už třikrát totiž zničili pomníček, který vznikl spontánně na místě vraždy.

V národním parku objevili vzácného netopýra

Děčínsko - Netopýra Saviova, silně ohrožený druh, objevili odborníci nedaleko Hřenska.

Léto neléto, lyžařské areály zbrojí na zimu

Děčínsko – Přestože do startu zimní sezony chybí ještě mnoho měsíců, příprava lyžařských areálů na nadcházející zimu je v plném proudu.

FOTO: Motorkář se srazil s autobusem, jeho zranění nejsou vážná

Děčín – Ke srážce motorkáře s autobusem došlo v pondělí odpoledne na silnici vedoucí do Hřenska nedaleko děčínské Střelnice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení