Děčín udeřil ve druhé části

Děčín – S jasným cílem vylepšit si dosavadní nelichotivou bilanci z domácích zápasů nastupovali druholigoví hokejisté HC Děčín včera k dalšímu duelu skupiny Západ ve kterém přivítali na svém ledě poslední celek tabulky Kobru Praha.

28.10.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/Karel Pech

Utkání se původně mělo hrát až v neděli 31. října, ovšem oba klubu se dohodly a zápas se tak předehrával již ve sváteční čtvrtek 29. října.

První duel na pražském ledě skončil remízou a prémiový druhý bod zůstal po samostatných nájezdech v hlavním městě. Děčín tak měl Kobře co oplácet a hlavně si chtěl rozšířit své bodové konto z domácích zápasů, ve kterých si doposud připsal jen tři body za výhru nad Kláštercem.

HC Děčín – Kobra Praha

5:2 (1:2, 3:0, 1:0)

Po rušném začátku utkání, kdy v průběhu necelých tří minut padly dvě branky, po jedné na každé straně, upadla hra do průměru a rozhodně nebyla nijak záživná. Diváky vytrhl z letargie pouze hostující Bárta, který ve 13. minutě po ojedinělém útoku hostů dorazil neposedný puk do sítě a Kobra tak po první části vedla.

Druhá třetina každého utkání patří v poslední době k nejsilnějším zbraním děčínského týmu, a to se opět potvrdilo. Domácí přidali na rychlosti, pohybu i důrazu a po třech velmi pohledných akcích otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. velkou zásluhu na tom měl kapitán Filipovský, který jeden gól dal a na jeden nezištně přihrál Sádovskému.

V posledním dějství si domácí tým opět neodpustil herní výpadek a jen především v první polovině třetí třetiny může děkovat bohu, že hosté nevyrovnali. Dvakrát totiž uháněli sami na brankáře Zámostného a měli i několik dalších slibných příležitostí. definitní rozuzlení přinesla 57. minuta, kdy hrál Děčín přesilovku a Chvátal nachytal soupeře na švestkách, když vyjel „drze“ před branku a zasunul puk do sítě. Hosté pak nevyužili ani téměř dvě minuty trvající přesilovku 5na 3 a Děčín tak rozšířil své „domácí“ bodové konto.

Branky: 1. Janíček, 27. Filipovský, 28. Sádovský, 36. Mouka, 57. Chvátal – 3. Paris, 13. Bárta. Vyloučení 6:8, využití 2:0. 180 diváků, sudí Dundr.

HC Děčín: Zámostný – Štěpánek, Sádovský – Stezka, Mizera – Havlíček, Marek – Filipovský, Oliverius, Chvátal – Mouka, Štverák, Šnajdr – Drnec, Gottfried, Janíček. Trenéři Havlík a Bedan.

28.10.2010

VARNSDORF opět prohrál, tentokráte 1:4 ve Vlašimi.

Varnsdorfská bolest se projevila i ve Vlašimi

Jak reklamovat koupený dům či byt

OBRAZEM: Na slavnostech v Rumburku vystoupil i Maxa nebo Holanová

Rumburk – Tradičními rumburskými slavnostmi ožilo v sobotu Lužické náměstí v Rumburku.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.