HC Děčín zdolal ve třetí přípravě domácí Klášterec

DĚČÍN - Po výhře v Roudnici a smolné prohře v Jablonci si vyšlápl na tradičního soupeře

23.8.2007

Ilustrační fotoFoto: VLP

Ve třetím přípravném utkání zajížděli děčínští hokejisté na led vždy velice silného Klášterce, který jistě i letos bude patřit k favoritům celé druhé ligy.
HC Klášterec - HC Děčín
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
V utkání byla k vidění celá řada pohledných akcí a hokej dobré úrovně, ovšem s brankami pouze do klášterecké branky. Již v 9. minutě vsítil první branku utkání Milan Preussler, který chytře tečoval střelu od modré Martina Luky. Skvělými zákroky, především v první třetině, se prezentoval mladý brankář, odchovanec Ondra Michálek. Druhá třetina byla ve znamení častého vylučování, ale změnu skóre nepřinesla. Branky si děčínští hráči nechávali v záloze až do poslední třetiny. Nejdříve ve 43. minutě střílel přesně Ondra Luka po přihrávce Miloše Stibora, když dokázali využít přečílsení 2 na 1. Na konečných 3:0 pro Děčín pečetil výsledek utkání Honza Filipovský po přihrávce Ondry Luky nádhernou střelou pod „víko“ brankáře Damaška.
Branky a nahrávky: 9. Preussler (Luka M., Zámečník), 43. Luka O. (Stibor), 49. Filipovský (Luka O.). Střely na bránu 36: 25.
HC Děčín: Michálek (33. Zámostný) - Bedan, Stezka, Havlíček, Luka M., Saska P., Kučera - Luka O., Stibor, Filipovský - Zámečník, Preussler, Chvátal - Tomeček, Kratochvíl, Saska M. - Starygin. Trenér V. Borůvka, asistent P. Werner.