Hokej

včera 16:54

Bravo! Hokejisté zničili Bílinu. A opět neinkasovali

Děčín - 6:0, 6:0, 7:0. To jsou poslední tři výsledky děčínských hokejistů. Pravda, hráli s dvěma posledními týmy. Ale na to se nikdo ptát nebude. Demolice Bíliny znamená pro Medvědy stále naději na páté místo po základní části.

16.2.2017

Paráda! Medvědi zase řádili, Sokolov dostal další šestku

Sokolov – Druhý zápas se Sokolovem v rozmezí pěti dnů. A také druhá výhra 6:0. Děčínští hokejisté zvládli dohrávku na ledě posledního Baníku a dvě kola před koncem ještě pošilhávají po pátém místě po základní části.

12.2.2017

6:0! První sokolovská mise dopadla na jedničku

Děčín – Šest branek, druhé čisté konto v sezóně a tři body. Takový byl výsledek třetího setkání hokejových Medvědů se Sokolovem. Děčín zvítězil 6:0 a nadále sní o šesté příčce po základní části.

10.2.2017

Hokej: Medvědi mají jistotu play-off

Klášterec n. O. - „Bod z Klášterce je spravedlivý. Bylo to vyrovnané utkání," pravil trenér Jaromír Carvan.

5.2.2017

Medvědi mají na Řisuty recept

Děčín – Pro děčínské hokejisty to byla povedená sobota. V důležitém utkání doma vybojovali proti Řisutům důležité body, tohoto soka porazili i ve čtvrtém utkání v sezóně.

2.2.2017

OBRAZEM: Medvědi, kdo bude dávat góly?

Trutnov - Děčínští hokejisté počtvrté prohráli s Trutnovem. V poslední době se trápí v koncovce.

28.1.2017

Medvědi otáčeli zápas. Získali ale jen bod

Děčín – Hokejisté Děčína doma proti Jablonci smazali dvoubrankové manko soupeře a dokonce se dostali do vedení. Na vítězství to ale stejně nestačilo.

28.1.2017

Hokejisté uctí památku Ivana Hlinky, nastoupí ve speciálních dresech

Děčín - Kdo by neznal Ivana Hlinku. Vynikající hokejista a později také trenér by 26. ledna oslavil 67. narozeniny.

23.1.2017

Medvědi prohráli s Klatovy, série padla po šesti letech

Děčín – Hokejisté Děčína dlouhých šest let na domácím ledě s Klatovy neprohráli. Tato výjimečná série o víkendu padla. Medvědi prohráli 1:4 a v tabulce opět klesli na osmé místo.

19.1.2017

Medvědi mají proti Klášterci vítězný hattrick, tahounem byl Racek

Děčín – Hodně důležité tři body vybojovali děčínští hokejisté v rámci dohrávky 24. kola. Svěřenci trenéra Jaromíra Carvana doma udolali Klášterec. Porazili ho tak potřetí v sezóně a přiblížili se pátému místu.

15.1.2017

Medvědi ukončili sérii bez vítězství

Děčín - Děčínští hokejisté doma udolali čtvrté Vrchlabí.

13.1.2017

Hokej: Po první třetině bylo hotovo

Klatovy – Ani ve druhém utkání v novém roce děčínští hokejisté nebodovali. Po špatném začátku nakonec prohráli v Klatovech 3:7.

8.1.2017

Bílina - „Doplatili jsme na nemohoucnost v koncovce. Jsem zklamaný," pravil kouč Jaromír Carvan.

6.1.2017

Sen? Zahrát si na Floridě s Jágrem, vtipkoval Zajan

Děčín - Hokejový útočník Děčína sbírá první zkušenosti ve II. lize.

23.12.2016

Medvědi zakončili letošní rok dvoubodovou výhrou

Slaný – Tyhle dva body můžou mít v konečném zúčtování svou váhu. Sedmý Děčín je totiž vybojoval na zimním stadionu ve Slaném, kde hrají domácí zápasy páté Řisuty. Rozdíl mezi oběma celky se tak smrskl na čtyři body.

18.12.2016

Hokej: Další ztráta, páté místo se vzdálilo

Děčín - Nepříjemnou ztrátu v konečném boji o páté místo utrpěli na domácím ledě děčínští hokejisté. Bohužel opět ukázali, že se jim v této sezóně proti Trutnovu nedaří.

15.12.2016

Jablonec n. N. - Tak ani na třetí pokus to nevyšlo. Děčínští Medvědi opět nenašli recept na Vlky z Jablonce. Ze tří vzájemných zápasů urvali pouze bod v prodloužení.

12.12.2016

Kobra uštkla Děčín potřetí v sezóně

Děčín – Letošní zápasy proti pražské Kobře jim prostě výsledkově nevycházejí. Sobotní porážka 3:6 na domácím ledě byla pro děčínské hokejisty už třetím neúspěchem v sezóně proti prvnímu týmu v soutěži.

27.11.2016

Hokejoví Medvědi protáhli sérii, Bílině nedali šanci

Děčín – Děčínští Medvědi prohráli naposledy 9. listopadu, od té doby jen vítězí. Naposledy si připsali skalp bílinských Draků. Díky výhře se Děčín posunul na páté místo druholigové tabulky.

21.11.2016

Hokejisté mají hattrick, čelo tabulky se přibližuje

Děčín – Hokejoví Medvědi chytli v listopadu parádní výsledkovou formu. Před domácím publikem naprosto zaslouženě porazili 4:0 poslední Sokolov a vyhráli třetí zápas v řadě.

18.11.2016

Hokej: Děčín nasázel deset branek, přesto se klepal o výsledek

Klášterec n. O. – Parádní hokejová podívaná byla k vidění v Klášterci. Dohromady padlo osmnáct gólů, z vítězství 10:8 se nakonec radovali hosté z Děčína.

14.11.2016

Řisuty se stávají oblíbeným soupeřem

Děčín – Zachytit začátek utkání a výkon obrany v čele s brankářem. Tak přesně tohle naposledy chybělo hokejovým Medvědům v Trutnově.

11.11.2016

Děčín zažil hororový začátek

Trutnov - Hororový začátek rozhodl o tom, že se hokejoví Medvědi vrátili z Trutnova s prázdnou. Děčín tak v tabulce klesl na osmé místo.

7.11.2016

Carvan: Špatná disciplína nás připravila o dva body

Děčín – Velká škoda! Děčínští hokejisté měli po pražské Kobře na lopatě dalšího favorita. Proti Jablonci vedli 3:1, ale stejně jako v Praze vedení neudrželi. Tentokráte ale získali „alespoň" bod.

31.10.2016

Hokej: Dvě třetiny ráje, jedna hrůzy

Děčín – Hokejoví Medvědi sehráli v Praze proti favorizované Kobře velmi dobrý zápas. Tedy až na tři minuty v poslední třetině, kdy hosté v rychlém sledu třikrát inkasovali. A nakonec padli 4:5.

29.10.2016

Moje střela? Byla z nouze, smál se Jaroslav Hašek

Děčín - Stal se hrdinou posledního zápasu s Klatovy. Zkušený hokejový útočník Jaroslav Hašek totiž vteřinu před koncem vsítil vítěznou branku Děčína a posunul tak Medvědy na páté místo.

26.10.2016

Remízu odmítl vteřinu před koncem Jaroslav Hašek!

Děčín - Hokejisté Děčína podruhé v sezóně vyzráli na Klatovy. Doma zvítězili 2:1, když vítězná trefa padla v čase 59.59.

24.10.2016

Medvědi zle podrápali lídra

Děčín – Velmi dobrý výkon byl bodově oceněn. Děčínští hokejisté sehráli s prvním Vrchlabím zajímavou partii, kterou muselo rozseknout prodloužení. A rozsekli ho právě Medvědi.

17.10.2016

Hokej: Dva hráči? To prostě nestačí

Bílina - Děčínští hokejisté přijeli do Bíliny opět
v silně nekompletním složení.

14.10.2016

Carvan: Bod je pro nás nyní maximem

Sokolov – Nejeli do Sokolova v optimálním rozpoložení. Přesto výkonem nezklamali. Děčínští Medvědi vybojovali na ledě Baníku bod, když po remíze 2:2 padli v prodloužení.