Vilémov – Chodov

2:0 (1:0)

Za bouřlivé atmosféry opět skvělé návštěvy byli domácí po celé utkání pány na hřišti a skóre mohlo být výrazně vyšší, kdyby proměňovali jasné šance a navíc nezahodili ještě i penaltu.

Po zastřelovacích pokusech Kopřivy, Kurala a Nagyho udeřilo poprvé ve 26. minutě, kdy se k rozehrání trestného kopu postavil domácí Kopřiva a parádní střelou do protilehlé šibenice nedal chodovskému brankáři šanci. Do přestávky měli domácí i další šance, ovšem Nagy dvakrát hlavičkovou mimo tyče, Čuda neproměnil čistou šanci a Buryánkovu střelu z otočky k tyči vytlačil chodovský gólman konečkama prstů na rohový kop. Do kabin se tak odcházelo za jednobrankového vedení domácích.

Do druhé půle nastoupili domácí s cílem zvýšit vedení a vybojovat historicky první tři divizní body. Hosté obranu neotevírali a bránili stále v sedmi lidech. Snažili se o rychlé protiútoky, ale kromě standardních situací si nevypracovali vlastně žádnou gólovou příležitost.

Hned po rozehrávce druhé části šel sám na brankáře Buryánek, ale nedal. Minutu poté byl ve vápně faulován Kurel, rozhodčí nařídil penaltu, k jejíž exekuci se postavil sám postižený, mířil ale vedle branky. Pak se připomněli i hosté, po dvou rozích ale hlavičkovali mimo tyče vilémovské branky. Pojišťující gól domácích přišel v 67. minutě, kdy si Buryánek pohrál s hostující obranou a nechytatelnou střelou z mírného úhlu nedal zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Jedenáct minut před koncem brankář Stap Tratecu Loos v pohodě zlikvidoval střelu hostujícího Maška a to bylo ze strany Spartaku vše. Jeho hráči pak zbytečně nemístně protestovali za což viděli tři žluté karty. Pro Čermáka to už byla druhá v utkání a tak Vilémov dohrával posledních osm minut v převaze. Kromě Buryánkova pokusu z 88. minuty, který brankář chytil, už si ale výraznější příležitost nevypracovali.

Branky: 26. Kopřiva, 67. Buryánek. ŽK 1:5. ČK: Čermák – Ch). 460 diváků, sudí Vnuk.

Vilémov: Loos – Uka, Šmalcl, Greňo, Buryánek, T. Jägr (62. Špinka), Vlk, Nagy, Kopřiva (84. Zelinger), Kurel, Čuda (70. Goumbi). Trenér M. Suchomel.