Varnsdorf padl, na Žižkově rozhodla už pátá minuta

Žižkov – Varnsdorfští fotbalisté zaznamenali první jarní ztrátu. Na půdě Viktorie Žižkov totiž prohráli 0:1.

19.3.2017

FOTBALISTÉ VARNSDORFU poprvé na jaře ztratili body, na Žižkově prohráli 0:1.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

„Svým hráčům nemůžu vůbec nic vytknout a jediné, co z naší strany chybělo, byly góly," měl jasno varnsdorfský trenér Zdenko Frťala. „Z Varnsdorfu jsme vzhledem k jeho předchozím výkonům měli respekt. Snažili jsme se eliminovat jejich hlavní zbraně a někdy to bylo až na hraně sebeobětování," přiznal kouč Žižkova David Vavruška.

Jediná gólová situace celého zápasu se zrodila po pěti minutách. Krystan ve středu pole obral o míč hostujícího Kozmu, vysunul Jana Jelínka, který pak míč procedil mezi nohama brankáře Samoela. „Zápas byl hodně o koncentraci, ale nenapadlo mě, že jej rozhodne hned první branka," konstatoval Vavruška.

Varnsdorf se hnal za vyrovnáním, v koncovce mu ale nebylo přáno. „Ve druhém poločase jsme hráli z otevřenější obrany, což soupeř využíval k náznakům nebezpečných protiútoků. Nelíbily se mi prostoje ve hře, ale je to pro hráče zkušenost a ponaučení," dodal Frťala.

FK Viktoria Žižkov – FK Varnsdorf 1:0 (1:0)

B: 5. Jelínek. R: Rejžek – Poživil, Fišer. ŽK: Krystan – Zbrožek, Zieris. Diváci: 1053.
Varnsdorf: Samoel – Zbrožek, Zieris, Lischka – Cennerazzo, Daníček (54. Švantner), Bláha, Knejzlík (80. Richter) – Dordič, Kozma (72. Bílek), Durdevič.

19.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Požár domu v Jiříkově.
AKTUALIZUJEME
1 39

Oheň zničil další dům v Jiříkově, lidé před ohněm utekli

Sochařka vystavovala například v Šumperku.
9

Cestující si užili svoje. Z porouchaného vlaku u Neštědic je evakuovali hasiči

Děčínsko, Ústecko - Čtyřicet cestujících evakuovali hasiči v pondělí odpoledne z porouchaného vlaku na trati Ústí nad Labem - Děčín.

Náměstek ústeckého hejtmana Petr Šmíd je po nehodě ve velmi vážném stavu

Varnsdorf – Náměstek hejtmana Petr Šmíd je po velmi vážné nehodě v ústecké nemocnici. Deníku to potvrdil hejtman Oldřich Bubeníček.

Co týden dal: Lávka přes nádraží, poničená auta, boj o sportovní halu

Děčínsko - Také uplynulý týden byl bohatý na řadu zajímavých událostí. Deník vám přináší jejich stručný přehled.

Senzace! Děčínská Lenka Antošová má evropské zlato

Račice - To byl hukot! V natřískané Labe aréně v Račicích to v neděli pořádně bouřilo. Přes tři tisíce fanoušků dohnaly tři české posádky k medailím na veslařském mistrovství Evropy, které se v Česku konalo po dlouhých 56 letech.