Utahaní domácí udeřili až ve druhé půli

Vilémov - K pátému přípravnému zápasu si domácí SK Stap Tratec Vilémov pozval na závěr čtyřdenního soustředění na „svou umělku“ do Sebnitz mužstvo Wehrsdorfu, které hraje soutěž na úrovni zhruba české I. B třídy.

9.2.2009

Soustředění zakončili vilémovsští fotbalitsé vítězným zápasem. Foto: Libor Sklenář

Vilémov – TSV Wehrsdorf 7:0 (0:0)

Vilémovští fotbalisté absolvovali tři dny před tím tvrdé zimní soustředění a bylo to znát na jejich obrovské únavě a vyčerpanosti. Navíc hráli pouze v jedenácti lidech ještě s jedním dorostencem, neboť druhá část mužstva onemocněla, byla omluvena a nebo zcela vyčerpána a tudíž indisponována.
První půle byla jednoznačně v moci domácích, ale ti kupili chybu za chybou v rozehrávkách a tak nebyli vůbec schopni dosáhnout alespoň jedné uklidňující branky. Navíc ani kapitán Šmalcl nedal penaltu, takže se šlo do kabin ku překvapení všech skladních domácích fanoušků za nečekaně nerozhodného stavu 0:0.
Hosté ve druhé půli zcela odpadli a domácí, i když měli v sobě tvrdou zatěžkávací zkoušku v podobě odpracovaných tréninkových jednotek v rámci soustředění, dokázali dávat po dobře vypracovaných akcích pěkné branky a trochu uklidnit, z první půle zklamané diváky, kterých z Vilémova tentokráte v tomto nezvyklém dopoledním čase přijelo skoro třicet.
Branky: Kurel 3, R. Vichterey, Kessler, Pácha, Petr Svoboda. Před 30 diváky řídil Sabó.
Vilémov: Loos – Bůbela, Šmalcl, J. Jägr – Kessler, Hejl, Svoboda Petr, Čuda – Kurel, Vichterey R.

9.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Auto po bouračce skončilo na střeše v potoce

Soutěž pákových drezín v Děčíně.
7

V Loubí bude závod pákových drezín, fanoušky přiveze kredenc

Generálky se vesměs vydařily

Děčínsko - Rumburk, Junior i Benešov zvítězily. Česká Kamenice v přípravě nezvítězila.

Bezdomovec se zaklínil v mřížích a nemohl ven

Děčín - Vyprostit zaklíněného bezdomovce museli dnes 23. srpna brzy ráno hasiči v ulici Práce v Podmoklech.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".