Děčínsko – Mladým celkům z děčínského regionu se Krajském přeboru vcelku dařilo.

3.6.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník

KP staršího dorostu

Junior Děčín – Žatec 5:1. Starší dorost. Branky vítězů: Timofij 2, Mottl, Murdych, Mervínský. Ve šlágru kola přivítal Junior vedoucí Žatec. Hned od první minuty se valil na hosty jeden útok domácích za druhým. Děčín hrál výborně a jeho vedení 3:1 v poločase byl pro hosty milosrdný výsledek.

Po přestávce Junior pokračoval ve velkém stylu a přidal další dvě pěkné branky. Po nejlepším výkonu jara tak dal zapomenout na zbytečnou porážku v Litvínově.

KP mladšího dorostu

Junior Děčín – Žatec 1:2 (0:0). Mladší děčínský tým nedokázal navázat na skvělý výkon starších klubových spoluhráčů.

KP starších žáků

Slovan Varnsdorf – TJ Krupka 8:0 (5:0). Branky: 18., 23. a 50. Kurel, 13. a 28. Šolín, 8. a 57. Hoke, 42. Doležal. Až na pátý pokus v jarní části sezóny 2009/2010 naši starší žáci v domácím prostředí prosadili a 3 body za výhru zůstávají ve Varnsdorfu. Kluci zahráli dobře a konečně se předvedli i na hřišti v Kotlině.

KP mladších žáků

Slovan Varnsdorf – TJ Krupka 9:1 (5:1). Branky vítězů: Kolár 3, Kramer 2, Novák ml., Žďánský, Polák, Černý. Slovaňáci dnes svého soupeře jasně přehráli a stejně jako u starších žáků, tak i v tomto utkání mohlo být konečné skóre jasně dvojciferné. Padaly pěkné branky a musíme uznat, že i gól na 5:1 ze strany hostů, byl ukázkový.

3.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Rozhovor: Jsem tu, abych hrál o medaile, říká nová posila Válečníků Palyza

Děčín – Velká ryba uvízla v lovecké síti BK Armex Děčín. Na sever přišla posila s puncem reprezentace Lukáš Palyza.

EET má za sebou ostrý start. Hospody jej zatím zvládají

Děčín – První den ostrého provozu má za sebou elektronická evidence tržeb. Stejně jako jinde v republice, tak ani na Děčínsku ostrý start žádné větší problémy neprovázely.

Rozhovor: Pás je jen třešnička, ví královna Lucie

Ústí n. L. – Před necelými dvěma týdny se jí splnil životní sen. Profesionální boxerka Lucie Sedláčková se stala juniorskou mistryní světa prestižní federace WBC a ke svému růžovému pásu mistryně Evropy WBO v pérové váze přidala i ten zelený.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.