Šluknov statečně bojoval. Na body to nestačilo

Mojžíř – Ve velmi okleštěné sestavě přijel Šluknov v rámci I. A třídy na horkou půdu do Mojžíře.

22.5.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Zeman

Hosté bojovali, ale nakonec dostali ve druhém poločase dva zásahy a prohráli 0:2. „Byli jsme tu v hodně kombinované sestavě, když z pracovních důvodů chyběli Záruba, Čmugr a Střihavka, navíc
z osobních důvodů byli omluveni Lukáč, Horák, Hajduk, Novotný," smutně pravil šluknovský trenér Ladislav Čurgali, který se musel postavit na kraj obrany. Vypomoci museli ještě Navrátil a Šach.

V první půli  se toho na hřišti moc nedělo, a tak nebylo překvapením, že do poločasu branka nepadla. „Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany a domácí nepouštět do šancí. A to se dařilo," připomíná Čurgali jednoznačnou taktiku.

Po změně stran už to ale hosté nevydrželi. Ve 47. minutě otevřel střelecký účet Sládeček. Ten samý hráč pak dvě minuty před koncem pečetil dvoubrankovou výhru domácích. „Náš tým zaslouží pochvalu. Bojovali jsme až do konce," vyzdvihuje Čurgali celý kolektiv.

„Nyní máme dobrý los. Chceme tedy ze tří utkání devět bodů a skončit do pátého místa," tvrdí šluknovský kouč.

TJ MOJŽÍŘ - PLASTON ŠLUKNOV 2:0 (0:0)

Branky: Sládeček 2. R: Dušek. ŽK: 1:2. Diváci: 170.

Šluknov: Bednář – Čurgali st., Holešovský, Jägr – Moravec – Šach, Slanina, Kirchner, Kasal – Navrátil, Mikula. Střídal: Čmugr Ladislav st.

22.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Rozhovor: Jsem tu, abych hrál o medaile, říká nová posila Válečníků Palyza

Děčín – Velká ryba uvízla v lovecké síti BK Armex Děčín. Na sever přišla posila s puncem reprezentace Lukáš Palyza.

EET má za sebou ostrý start. Hospody jej zatím zvládají

Děčín – První den ostrého provozu má za sebou elektronická evidence tržeb. Stejně jako jinde v republice, tak ani na Děčínsku ostrý start žádné větší problémy neprovázely.

Rozhovor: Pás je jen třešnička, ví královna Lucie

Ústí n. L. – Před necelými dvěma týdny se jí splnil životní sen. Profesionální boxerka Lucie Sedláčková se stala juniorskou mistryní světa prestižní federace WBC a ke svému růžovému pásu mistryně Evropy WBO v pérové váze přidala i ten zelený.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.