K dalšímu jarnímu utkání České fotbalové ligy zajížděl Slovan Varnsdorf na jich Čech k zápasu s nováčkem soutěže, který si ale nevede špatně a byl v tabulce o tři body před Slovanem na třetím místě.

Sezimovo Ústí – Varnsdorf 2:1 (0:1)

První půle byla vyrovnaná, domácí měli opticky více ze hry, ale výraznější šance si nevytvořili. Hosté byli v tomto směru na tom lépe a do tří slibných příležitostí se dostal Jordák. Využil však pouze jednu po necelé půlhodině hry, když se nejlépe orientoval ve vápně soupeře.
Ve druhé části hry střídající Zelenka poslal po pěti minutách svého působení do šance L. Macha, na podzim ještě hráče Slovanu, a ten skóre srovnal. To domácí tým nabudilo, hostům navíc začala skřípat záloha a vyústěním byla druhá branka v jejich síti. V 79. nedokázal nikdo odebrat míč Kočímu, který povedenou střelou z dvaceti metrů do šibenice zvýšil na 2:1. Slovan se ještě snažil zvrátit stav dvojím střídáním, ale marně a z jihu Čech si žádný zisk nepřivezl.

Trenér Václav Rys utkání okomentoval slovy: „První půle se nám vydařila, byly šance a kdybychom ještě jednu využili, utkání se mohlo vyvíjet jinak. Nezvládli jsme druhou část. Po vyrovnávací brance a předcházejícím autovém vhazování soupeře přišel útlum a nakonec chyba ve středu pole, po níž jsme inkasovali podruhé. Při formě béčka Sparty B je o vítězi ČFL nejspíše rozhodnuto, nám nezbývá, než se nadále prát o druhé místo.“
Branky: 66. L. Mach, 79. Kočí - 28. Jordák. ŽK 2:3. 450 diváků. Rozhodčí Navara.
Varnsdorf: Macháček – Patka, Svojtka, Čapek - R. Mach (69. Vrabec), Vavroušek, Broschinský, Vaško (80. Rezek), Jordák (82. Fikejz), Křemen - Grubhoffer.