Série pokračuje, Slovan na Vlašim nestačil

Vlašim – Fotbalisté Slovanu Varnsdorf pokračují ve výsledkové mizérii. Na půdě Vlašimi prohráli 0:1, když jedinou branku zápasu vstřelil Lukáš Droppa.

10.4.2011

Ilustrační foto.Foto: Deník

Slovan zatím na jaře čeká na první vítězství, domácí Graffin mohl udeřit už v úvodu. Už v 1. minutě šel po hrubce hostující obrany sám na gólmana z pravé strany Vebr, který však vyběhnuvšího brankáře Porcala nastřelil. Vzápětí varnsdorfský gólman zlikvidoval tvrdou ránu z pokutového území v podání Bálka. Krátce po 20. minutě se domácí fanoušci dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce hostujícího Ježdíka, ale rozhodčí Příhoda byl jiného názoru a penalta se nepískala. Domácí si do konce prvního poločasu již žádnou šanci nevytvořili a předváděná hra příliš radosti rovněž nenabídla.

Druhý poločas zahájil svou střelou z otočky Droppa, mířil však jen doprostřed brány a ani nebezpečná rána Vebra po sklepnutí Bálka šla hranice šestnácti těsně vedle. V 55. minutě přišel rozhodující moment utkání. Droppa na hranici vápna napřáhl k tvrdé střele, která skončila za zády Porcala. O vítězství domácích mohl definitivně rozhodnout o čtvrt hodiny později znovu středopolař Droppa, tentokráte však trefil břevno. A mohlo přijít potrestání. Balon po rohovém kopu propadl na zadní tyč a Jordán trefil také konstrukci branky. V závěru si již Graffin své vedení pohlídal.
Trenér Vlašimi Boris Kočí zápas zhodnotil: „Herně to bylo lepší než minulý týden, šli jsme za vítězstvím trpělivě od začátku. V prvním poločase se nám podařilo vypracovat převahu, bohužel jsme branku nevstřelili. Ve druhém jsme neustávali a nakonec se jsme zápas rozhodli a dotáhli do vítězného konce.“

Kouč Varnsdorfu Aleš Křeček byl po zápase smutný, jeho tým opět nevyhrál. „Výsledek je pro nás špatný. V prvním poločase jsme byli pod tlakem, který jsme naštěstí přežili bez úhony. Ze stavu 0:0 jsme chtěli vycházet i ve druhém poločase, ale soupeř nás herně předčil a obdrželi gól po odraženém balonu. V závěru mohl vyrovnat Jordák, ale bohužel trefil břevno,“ řekl trenér Slovanu.

Graffin Vlašim - Slovan Varnsdorf 1:0

Poločas 0:0. Branka: 55. Droppa. ŽK: Kotiš, D. Procházka (oba V). Rozhodčí: Příhoda – Marek, Santarius. Diváci: 658.
SK Slovan Varnsdorf: Porcal – Breite, Kotiš, Pimpara, Ginzel, Mach (65. Jordák), Jakobovský (75. D. Procházka), Klavík (68. J. Procházka), Hozda, Rudnytskyy, Ježdík.

Autor: Pavel Šimáček

10.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

VARNSDORF opět prohrál, tentokráte 1:4 ve Vlašimi.
9

Varnsdorfská bolest se projevila i ve Vlašimi

Instalace zvonu v Markvarticích.
14

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

OBRAZEM: Na slavnostech v Rumburku vystoupil i Maxa nebo Holanová

Rumburk – Tradičními rumburskými slavnostmi ožilo v sobotu Lužické náměstí v Rumburku.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.