Svěřenci Jaroslava Červinky ale výhru udrželi a v tabulce jsou už na čtvrtém místě. „Velmi mne mrzí, že si špatným výkonem v poslední čtvrthodince zkazíme celkový dojem z utkání, kdy jsme hlavně v prvním poločase hráli dobře a svého soupeře přehrávali," pravil po zápase rumburský kouč Jaroslav Červinka. Do poločasu se do černého trefili dva rumburští obránci – nejprve se hlavou trefil Pokorný, po něm Zima. Oba centry jim poskytl špílmachr Havel.

Domácí záložník pak po hodině hry využil penaltu a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže pak Rumburk přestal hrát a hostující střelec Borovec dodal utkání punc dramatu. Zbytek zápasu ale domácí ubránili a vyhráli podruhé v řadě.

„Škoda, že jsou hráči málo produktivní. Přesto bylo naše vítězství zcela zasloužené," dodal závěrem Červinka. Rumburk zakončí podzim v Mojžíři.

FK Rumburk – Velké Březno 3:2 (2:0)

B: Pokorný, Zima, Havel (PK) – Borovec 2 (1 z PK). R: Fencl. ŽK: 4:3. ČK: Pechánek (Březno). Diváci: 60.

Rumburk: Hadar – Trégr, Pokorný, Zima, Stankovič – Hejl, Pilko, Havel, Šebora – Matějka (69. Chlada), Šott.