Ve víkendovém kole fotbalové I. A třídy Ústeckého kraje hostil FK Jílové v souboji dvou celků z horní části tabulky celek Milešova a zisk bodů byl pro domácí pořádná fuška.

Jílové – Milešov 2:1 (1:0)

Od úvodního hvizdu to bylo bojovné utkání plné osobních soubojů především uprostřed hrací plochy. Hosté měli mírnou herní převahu, ovšem domácí byli před brankou nebezpečnější. Vše podstatné se v úvodní části událo ve dvou minutách. nejprve v 18. minutě hostující obrana úplně zapomněla na Barillu, který si zpracoval centr Justa a střelou mezi nohy brankáře otevřel skóre. Hned v následující minutě mohli hosté vyrovnat, jejich střela ale skončila na tyči a do kabin se tak odcházelo za jednobrankového vedení domácích.

Po obrátce nejprve udeřili hosté v 56. minutě, kdy využili zaváhání jílovské obrany i brankáře. Deset minut před koncem pak ochránce jílovské svatyně svou chybičku napravil, když chytil samostatný únik. Rozuzlení přišlo čtyři minuty před koncem. Zodpověděnost na sebe vzal mladičký Richtr,který „udělal“ akci, narazil si s Barillou a přesnou střelou k tyči rozhodl o tom, že všechny tři body zůstanou v Jílovém. „Bylo to velmi těžké utkání a já jsem rád, že ho kluci zvládli,“ oddechl si trenér Jílového Josef Florián.

Branky: 18. Barilla, 86. Richtr – 56. Brabenec. ŽK 1:3. Před 120 diváky řídil Aksamit.

Jílové: Pekař – Pivoňka, Rangl, Michl, Červenka – Richtr, Dusil, Ženíšek, Huček (74. Andok) – Barilla (88. Kohout).