Řezníci splnili roli favorita

Krupka – V roli papírového favorita zajížděli divizní fotbalisté Řezuz Děčín ve čtvrtek odpoledne k dalšímu přípravnému utkání na půdu ambiciózního celku I. A třídy Ústeckého kraje Krupky.

5.3.2010

Ilustrační foto. Foto: Zdeněk Sobota

Krupka – Řezuz Děčín 1:2 (0:0)

Domácí se chtěli na svém malinkatém hřišti vytáhnout a na soupeře v úvodu vlétli jako uragán. „Chvilku nám trvalo, než jsme si na jejich bojovný a nadšený fotbal zvykli. Postupem času jsme ale hru vyrovnali a začali být lepším celkem,“ poznamenal trenér Děčína V. Vašák, jehož svěřenci na konci první půle nastřelili dvě břevna.

Ve druhé části se Řezuz ujal vedení 2:0 po Margušově dorážce a Medunově úniku. Domácí pak snížili z penalty odpískané za ruku ve vápně. „Byl to spíš boj než hezký fotbal, ani moc šancí se neurodilo,“ dodal Vašák.

Branky Děčína: Marguš, Meduna.

Řezuz Děčín: Erneker – Podolský, Majer, Červenka – Kyncl, Mataj, Žáček, Líbal – Dvořák, Vlasák, Stožický. Střídali: Meduna, Marguš, Demčenko

5.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Děčín se bavil tradičním masopustem.
27

FOTO, VIDEO: Děčín se bavil tradičním masopustem

Duo Jamaha.

Jílové narazilo na Slavíka. Bývalý brankář Teplic byl neprůstřelný

Srbice - Vynikající úroveň měl zápas předposledního kola MP Cupu. Vedoucí a dosud neporažený tým FK Jílové si tentokrát i přes výborný výkon odnesl porážku. Nestačil totiž na Baník Modlany, který vzal zápas jako generálku před jarní sezonou krajského přeboru a nastoupil v nejsilnější sestavě.

Návštěvnost národního parku České Švýcarsko výrazně stoupla

České Švýcarsko – Přes tři čtvrtě milionu návštěvníků zavítalo v loňském roce do Národního parku České Švýcarsko. Oproti roku 2015 se jejich počet zvýšil asi o 13 procent.

Pardubice opět vyzrály na Válečníky. A druhé místo už je utopií

Pardubice - Letos jim to na Pardubice nejde. Děčínští basketbalisté při čtvrtém měření sil v sezóně s tímto soupeřem potřetí prohráli. Tentokráte Beksa vyhrála rozdílem 16 bodů.

Škoda! Medvědi nebyli daleko úspěchu

Moravské Budějovice - Až 58. minuta a branka domácího Horkého rozhodla první utkání osmifinále play-off mezi Moravskými Budějovicemi a hosty z Děčína. Tým z Moravy nakonec zvítězil 4:3.