Příprava: Varnsdorf si lehce poradil s Karlovými Vary

Satalice – Fotbalisté Varnsdorfu mají za sebou další přípravný zápas. Na hřišti v Satalicích nakonec svěřenci trenéra Frťaly porazili třetiligové Karlovy Vary 5:1.

17.1.2014

KOPANÁ - ilustrační foto.Foto: DENÍK

O branky se podělilo pět různých střelců. V prvním poločase se trefil Mikinič, Volf
a Kotiš z penalty. V tom druhém skóre upravil Breite
s Rudnytskyym. „Zátěž jsme rovnoměrně rozložili do obou poločasů, prakticky se vystřídaly dvě jedenáctky. Zápas splnil svůj účel, co se týče kondice a herní přípravy. Výsledek je v této fázi spíše druhořadý, hlavně, že se nikdo nezranil. Naše výhra mohla být
i vyšší, hráči spálili další velké šance," pravil asistent trenéra Ivan Kopecký.

V další přípravě hraje Varnsdorf s Jabloncem.

FK VARNSDORF - KARLOVY VARY 5:1 (3:1)

Branky: 6. Mikinič, 18. Volf, 45. Kotiš (pk), 49. Breite, 74. Rudnytskyy – 15. Nerad.

FK Varnsdorf, I. poločas: Porcal – Polanský, Kouřil, Zbrožek, Jakobovský – Martan, Spáčil, Kotiš, Jurča, Mikinič – Volf.

FK Varnsdorf, II. poločas: Fendrich – Mach, Zieris, Filip, Hanuš – Čížek Breite, Cana, Schubert, Rudnytskyy – Halbich.

17.1.2014 VSTUP DO DISKUSE

ŠLÁGR. Třetí Děčín doma přivítal druhé Pardubice.
24

Lužická nemocnice v Rumburku.
3 12

Konec! Porodnice v Lužické nemocnici v Rumburku zavírá

V zoo se rozloučili s mládětem mravenečníka, cestuje do Anglie

Děčín – Děčínská zoo se rozloučila s prvním mládětem mravenečníka. Rok a půl stará samice Oli odjela do téměř dvanáct set kilometrů vzdáleného anglického Drusillas Parku, kde na ni čeká zcela nová expozice.

OBRAZEM: Lidé v Děčíně se bavili na prvním retro plese!

Děčín – Děčínská Střelnice zažila historicky první retro ples. O akci byl velký zájem, organizátoři ho vyprodali. A lidé se skvěle bavili. Prohlédněte si fotogalerii.