Paráda! Modrá srazila Louny a vybojovala první jarní body

Děčín – Nevzdávají se a bojují o záchranu. Fotbalisté Jiskry Modré v děčínském azylu porazili Louny 3:0 a bodově se přiblížili na dohled čtrnáctého Bezděkova.

2.4.2013

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Kvůli špatnému terénu nemohla Jiskra hrát na vlastním hřišti, ale na umělé hrací ploše Městského stadionu
v Děčíně. A změna prostředí Modré  vůbec nevadila.

„Louny byly po celé utkání lepším týmem, více držely míč. Nějaké šance měly, ale vlastně žádnou stoprocentní," vzpomíná na utkání záložník Modré Antonín Čapek. První brance předcházela právě střela Čapka a dobrý zákrok Hanuse. „Pak přišel centr ze strany, míč propadl mezi obránce a Cimpl míč rychle uklidil do sítě," popisoval Čapek první a vítěznou trefu.

Druhý poločas se hrál podle stejných not. Zatímco hosté byli opět aktivnější, branky dávali domácí. V 60. minutě po chybě lounské obrany se ke střele dostal Čapek a bombou pod břevno přidal důležitou druhou trefu. A zhruba deset minut před koncem přidává třetí branku opět Cimpl, po pěkné kombinační akci.

„Nás třikrát podržel brankář Chadraba. Louny hrály, my dávali branky. Je to pro nás důležité vítězství. Dotáhli jsme se na Bezděkov a odskočili posledním Strupčicím," pochvaloval si Čapek.

To hosté byli s celkovým výsledkem hodně nespokojeni.  „Máme za sebou velmi ostudné utkání. Hráli jsme bez chuti, nic se nám nedařilo. Chyběla nám přihrávka, střelba, pohyb a hlavně fotbalové srdce. Modrá nám ukázala, jak se hraje o záchranu, a musím jí jen blahopřát k zisku tří zaslouženým bodů," čertil se lounský trenér Jantoš.

JISKRA MODRÁ - FK LOUNY 3:0 (1:0)

Branky: Cimpl 2, Čapek. ŽK: 3:1. R: Fr. Černý. Diváci: 70.
Poločas: 1:0.

Jiskra Modrá: Chadraba – Struha, Andok, Žák, Dvořák – Fichtner, Čapek, Podolský, Havrda – Líbal (80. Vyhnal), Cimpl.

2.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

Vietnamští obvinění si u soudu většinou zakrývají tvář.
4

V opuštěné ruině v Dolním Podluží vařili pervitin

Kaskadéři předváděli velmi nebezpečné kousky a na závěr zlikvidovali auta za pomocí monster tracků.
22

OBRAZEM: Při show zničí kaskadéři stovky aut

Lenka Antošová se připravuje na blížící se mistrovství světa

Děčín – Tvrdá příprava na mistrovství světa. V současné době hlavní aktivita děčínské rodačky Lenky Antošové.