Na Městském stadionu v Děčíně přivítalo oba týmy a solidní návštěvu nevlídné počasí. Zatímco Teplice nastoupily v očekávané sestavě bez nových tváří, v kádru Army se to novici jen hemžilo. Úvod utkání bylo vyrovnaný, Ústí zahrozilo po hlavičce Zachariáše. Ovšem okolo 20. minuty se do brejku dostal Mahmutovič, nabral rychlost, prohnal se kolem Martykána a okolo Nováka poslal Teplice do vedení. Do konce poločasu se po kombinační akci trefil Zoubele, pak si vlastní branku dal obránce Zieris a na 4:0 pro Teplice zvyšoval chvilku před koncem opět Mahmutovič.

O poločase pronesl pár slov k zahájení skupiny náměstek primátora města Děčín Pavel Sinko. Arma prostřídala, ovšem hernímu projevu to nepomohlo. Teplice nadále držely otěže zápasu ve svých rukou a ke konci ještě zvýšily své vedení. Nejprve se krásnou střelou z vápna prosadil Stožický, pak se po akci dva na jednoho prosadil Jindráček. Skóre uzavřely dvě slepené trefy, v 78. se trefil Jindráček a poslední branku měl o minutu později na svědomí Stožický.

Teplice tak potvrdily nečekaně snadno roli favorita a vstoupily do skupiny C úspěšně. Děčínská skupina pokračuje v neděli 8. ledna od 13.00 utkáním FK Teplice – SK Roudnice nad Labem.

FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:8 (0:4) Branky: Mahmutovič 2, Stožický 2, Jindráček 2, Zoubele, vlastní Zieris. 200 diváků.

FK Ústí: Novák – Zieris, Džuban, Peterka, Zeman – Volek, Zachariáš, Martykán, Vujic – Holek, Baljic. Střídali: Valenta, Dvořák, Benčík, Brunclík, Paprčiak, Rein, Dedovic.

FK Teplice: Slavík – Vondrášek, Lukáš, Rosa, Ježdík – Ljevakovič, Čajič, Stožický, Zoubele – Jindráček, Mahmutovič.