OBRAZEM: Šluknovští konečně zabrali!

Šluknov - Takhle by to mělo vypadat! Fotbalisté šluknovského Plastonu předvedli nejlepší jarní výkon a po zásluze si do tabulky připsali tři body.

16.4.2014

Fotbalisté Libouchce (černé dresy) prohráli ve Šluknově 0:3.Foto: Deník/ Dušan Blanár

Domácí tým po třech předešlých porážkách potřeboval bodovat. „Od začátku to bylo bojovné utkání. Kluci působili aktivně a byla na nich vidět chuť po vítězství," pochvaloval si domácí lodivod Ladislav Čurgali.

„Prohráli jsme naprosto zaslouženě, domácí nás od úvodního hvizdu přejeli v nasazení a bojovnosti. Byl to asi nejdůraznější soupeř se kterým jsme letos hráli," uznal kvality soupeře asistent kouče Libouchce Václav Strádal.

Parádní divácká kulisa se ale v prvním poločase branky nedočkala. „Soupeř ovšem nechtěl prodat kůži lacino a podal hlavně v první půli také kvalitní výkon. I přes absenci branek se bylo na co koukat," pokračoval Čurgali.
Po změně stran už ale Šluknov svou aktivitu brankově  přetavil. Po několika nahrávkách z prvního dotyku zakončil akci prvním gólem Kirchner. Gól dal překvapivou střelou z dálky kapitán Holešovský. Stvrzující razítko na vítězství dal ještě střídající mladíček z dorostu Altman, který hrál své první utkání. „Hosté navíc dohrávali bez dvou vyloučených hráčů," podotkl šluknovský trenér.

„Naši kluci absolutně nestíhali. Ve druhém dějství jsme neproměnili slibnou šanci, dostali dva rychlé góly a už jsme se vezli," popisoval Strádal průběh duelu.

„Toto utkání nám udělalo obrovskou radost jak diváckou kulisou, přístupem
k utkání a hlavně krásným výsledkem," dodal Čurgali.

PLASTON ŠLUKNOV - FK LIBOUCHEC 3:0 (0:0)

Branky: Kirchner, Holešovský, Altman. R: Karrmann. ČK: Král, Vyhnal (L). ŽK: 1:1. Diváci: 180.

Šluknov: Janda – Hajduk, Lukáč, Jägr, Horák (58.Moravec) – Mikula, Holešovský, Svoboda, Kirchner (75.Altman) , Kasal – Chlan (83.Mráz).

Autor: Jaroslav Zeman, Pavel Přibyl

16.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Sobotní program 14. ročníku Memorial Air Show v Roudnici nad Labem.
116

FOTOGALERIE: 14. ročník Memorial Air Show

Peníze.

Ze školy v Děčíně zmizelo 170 tisíc korun

Místy není ani jedno procento lidí bez práce

Děčínsko – Ještě před několika málo lety patřila nezaměstnanost k největším problémům Děčínska a Šluknovska. Dnes naopak firmy i obce trápí nedostatek zaměstnanců.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

V děčínské zoo mají nové osle, barevné je po mamince Elišce

Děčín – Děčínská zoologická zahrada se raduje z dalšího přírůstku. V expozici oslů domácích se ve středu nad ránem narodila krásná oslí slečna.

Opilý muž hrozil skokem z Tyršova mostu

Děčín - Mnoho desítek minut byl v pátek večer uzavřen Tyršův most v Děčíně. Na jeho oblouk totiž vylezl muž a hrozil skokem. Jeho zoufalý čin mu rozmluvili policejní vyjednavači.