Novoborský beton nepovolil

Děčín - V nedělním odpoledni přivítal tým Řezuz Děčín v dalším kole fotbalové divizní skupiny B celek z nedalekého Nového Boru a jednalo se tedy o jakési derby.

6.10.2008

V divizním utkání děčínských řezníků s Novým Borem branka nepadla. Foto: Deník/Jan Vraný

Řezuz Děčín – Nový Bor 0:0

V srpnovém pohárovém utkání porazil děčínský celek stejného soupeře jednoznačně 4:0 a tento výsledek zřejmě dal jasnou taktiku i pro mistrovský divizní duel obou soupeřů. Hosté totiž přijeli s očividnou defenzivní taktikou, s tím , že se pokusí využít nějaký ten brejk. Nakonec se jim to málem podařilo, když Kubeš v 76. minutě mířil v jasné šanci těsně vecle. To byla ale jediná možnost hostů. Děčín dřel, měl územní i herní převahu, zkoušel se do zakončení dostat ze všech možných pozic i úhlů. Ale gól prostě nedal. V první půli k tomu měli nejblíže Čonka, dvakrát Dvořák a Štípek. Ve druhé části o sobě dala, hned po nastoupení na trávník, vědět i nová akvizice děčínského celku Rosocha (hráč Teplic, který se nedostal do kádru druholigového Ústí) ale ani on nebyl úspěšný. Když pak v 67. minutě nedokázali po obrovském závaru dotalčit míč do sítě další tři děčínští hráči skončilo derby bez branek, což daleko více vyhovovalo hostům. ŽK 1:2. Před 300 diváky řídil Hodač.

Řezuz Děčín: Chodura – Ovečka, Novák, Krejčík – Matoušek (57. Rosocha), Žáček (69. Stejskal), Čonka, Dvořák – Runt – Hubený, Štípek (82. Žák). Trenér V. Vašák.

6.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Škoda Rapid 136 MTX Cabrio.
AUTOMIX.CZ
49

Benešov chce více využít na údržbu města nezaměstnané

Čtvrtečník Martina Schulze: Cesta starosty Varnsdorfu do Číny? No nevím...

Doubice - Město Varnsdorf leží na samém okraji „slepého střeva" České republiky, jinak též Šluknovského výběžku, ale díky části svého vedení pokročilo pravděpodobně nejdále ve vypjatém tématu odtržení části bývalých Sudet od zbývajícího státu.

FOTO, VIDEO: Děti z Vojanovky bavily rodiče

Děčín - Jako každý rok i letos si děčínská Základní škola Vojanova připravila Vojanovy slavnosti. Děti v nich rodičům předvedly, co si pro ně nacvičily.

Samice makaka chocholatého ze zoo odcestovala do Anglie

Děčín – Do téměř dvanáct set kilometrů vzdáleného anglického Drusillas Zoo Parku odcestovala v pondělí šestiletá samice makaka chocholatého Kera z děčínské zoo. Nové místo pro život pro ni vybral koordinátor chovu.

Šokující evropský bronz pro Adélu Házovou

Bělehrad - Tak tohle se povedlo! Teprve patnáctiletá kanoistka Adéla Házová zazářila na juniorském Mistrovství Evropy v Bělehradě. Česká reprezentantka, která hájí klubové barvy Kajaku Děčínu, si dojela pro senzační bronz.