VYBERTE SI REGION

Modrá rozebrala Lovosice a je podzimním králem

Lovosice – Ofenzivní mašina v Modré řádila i v Lovosicích. Domácím mladíkům nasázela šest branek, na podzim nasázela za třináct zápasů 59 gólů a může se chlubit titulem podzimního krále v I.A třídě.

22.11.2016

RADOST fotbalistů Jiskra Modrá.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

„Jsem rád, že jsme i poslední zápas zvládli výsledkově. I když to v první půli dlouho nevypadalo," připomněl trenér Josef Rákosník.
Lovosice totiž dostal do vedení Hušek. Jenže v 35. minutě po centru Kříže vyrovnal Podolský, do poločasu pak otočil skóre Štorc, který se prosadil střelou
z velkého vápna.

Domácí pak dorazily dvě branky v rozmezí jedné minuty. Po trefách Podolského a Kříže vedli hosté v 53. minutě 4:1. Od té doby hru kontrolovali a přidali další dvě trefy. „Druhý poločas už jsme odehráli velmi dobře a projevila se herní kvalita. Nakonec jsme podzim odehráli bez porážky, toho si cením. Ale zároveň víme, že máme ještě rezervy. Teď si odpočineme, kádr tak o dva hráče ještě doplníme. Musíme v zimě kvalitně potrénovat, rozhodně nás čeká hodně perné jaro," dodal Rákosník.

ASK Lovosice – Jiskra Modrá 1:6 (1:2)

B: Hušek – Podolský 2, Sýkora 2, Kříž, Štorc. R: P. Černý. ŽK: 1:1, 30 diváků.
Modrá: Kratochvíl – Bičák, M. Fejfar, Tesařík, Štěrba (68. Slykhouski) – Vaschkevich (52. A. Čapek), T. Fejfar, Podolský, Fichtner – Kříž (58. Sýkora), Štorc (77. Šotola)

22.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

Benzin i nafta v kraji za týden zdražily, nejlevnější benzin je na Děčínsku

Ústecký kraj - Ceny paliv v Ústeckém kraji od minulé středy vzrostly. Benzin zdražil o 38 haléřů na 29,45 koruny, nafta o 17 haléřů na 28,38 koruny. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

Děčín - Tradiční vánoční výstava je k vidění v děčínském muzeu.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.