Svěřenci Jana Studenovského porazili ve Varnsdorfu tamní dorostence 5:0. „V první půli nám byli domácí vyrovnaným soupeřem. My jsme nedokázali z několika dobrých šancí míč protlačit za záda výborného gólmana," pravil vilémovský manažer Libor Sklenář.

Hosté se rozstříleli až po změně stran, kdy během dvaceti minut nastříleli domácím mladíkům pět branek. Skóre zápasu otevřel Kaňkovský, který za další dvě minuty využil pěknou uličku Kopřivy. V 63. minutě se vilémovský kanonýr změnil v nahrávače a z jeho akce těžil Soukup. V 71. minutě Kaňkovský dovršil hattrick, vše uzavřel Bílek.

Vilémov představil několik nových adeptů na jarní boje – Jantač, Bílek, Bango, Čonka a Ruszó. „Trenéři byli s výkonem a přístupem hráčů spokojeni, ale je samozřejmě ještě hodně času na zapracování nováčků a zlepšování celkové hry," dodal Sklenář.

FK Varnsdorf U 19 – Stap Tratec Vilémov 0:5 (0:0)

B: 55., 57. a 71. Kaňkovský, 63. Soukup, 75. Bílek. R: Hejl – Skabrouth, Pöschko. Diváci: 30.

Vilémov: Vaňák – Krasnický, Kopřiva, Hnízdo, Jantač (46. Vavroušek) – Bango (46. Čonka), Jägr, Jindřich, Ruszó (46. Soukup) – Kaňkovský (75. Jantač), Čuda (46. Bílek).